Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek helyesen cselekszem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen cselekszem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu,lassan egy eve ismerem. O engem atvert,osszejott a legjobb lany baratjaval,ugy hogy velem kavart. Aztan 2 honap mulva valahogy ujra el kezdtunk beszelni de csak baratkent,majd azt mondta h rajott hogy nem is szereti azt a lanyt,a szemem lattara felhivta es szakitott vele. osszejottunk nemreg. na nekem ez a 2 honapos kis szunet alatt volt egy fiu akivel lefekudtem. es errol a fiurol tud. a parom viszont nem mondtam el neki hogy lefekudtunk annyit tud hogy petting volt. szerintetek nagyon nagy hibat kovettem el? tudom hogy ezen most nem mulik a kapcsolatom viszont a teny hogy hazudtam nagyon rossz. utolag mar nem szeretnem elmondani mert mostmar biztos hogy vita lenne,viszont szerintem ez meg mindig kissebb bun mint amit velem csinalt eloszor. (ui: azota sokkal normalisabb,ugy banik velem mint egy hercegnovel,nem beszel lanyokkal,max olyanokkal akiket en is ismerek es egy tarsasagban vagyunk,szoval most minden tokeletes)

2023. máj. 12. 02:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Akkor követtél el nagy hibát, amikor összejöttél vele, de remélem nem lesz igazam és nem fog ugyanúgy kidobni, mint az előzőt.
2023. máj. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#1

en is remenykedek ebben,viszont abban hogy nem mondtam el neki hogy en mikor kulon voltunk lefekudtem massal,azzal nagyot hibaztam?

2023. máj. 12. 08:55
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmi köze hozzá. Ő is kapcsolatban volt akkor.
2023. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen :)
2023. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem hibáztál akkorát, és sok boldogságot kívánok nektek
2023. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek a valaszt
2023. máj. 12. 10:49
 7/16 A kérdező kommentje:
#4 miért?
2023. máj. 12. 10:50
 8/16 mantis religiosa ***** válasza:
95%
Azért, mert nem a #4-sel csináltad. 😀
2023. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel akkor nem voltatok együtt így senkinek sincs köze a másikhoz. Legyen ez a "te titkod" és legyetek boldogok.
2023. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Miért az ilyen trash alakokkal jönnek össze a lányok? Megérdemled, ha kidob. Majd legközelebb talán megjön az eszed.
2023. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!