Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg megcsalom így egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megcsalom így egyszer a barátnőmet?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyok kapcsolatban egy lánnyal akivel nagyon régóta össze akartam már jönni. Boldog vagyok vele és akármilyen hihetetlen ilyet 19 évestől hallani én nem akarok mást és soha nem is szeretnék mással lenni mert minden téren passzolunk vele és ha egyszer ennyire jó minden miért is néznék másra? Viszont én és a haverjai köröm (4 fő kb) sűrűn eljárunk szórakozni. A barátnőm tanul mert most érettségizik így neki most nem fér ez bele amit meg is értek. Én viszont hétvégente akkor megyek és elismerem néha besikerül úgy a piálás hogy azt se tudom hogy kerültem haza, vagy hogy mik történtek este. A barátnőmnek nincs baja azzal hogy eljárok, bízik bennem viszont a sok lányban aki lenni szokott a helyeken ahova járunk nem. Szerinte ha mindig így leiszom magam hogy azt sem tudom mi történik előbb utóbb meg fogom csalni mégha nem is akarom. Szerintem ez nincs így mert mint mondtam nem akarok mást szerintem még piásan se, másrészt hiába vannak ténylegesen könnyen kapható lányok a bárokban/szórakozóhelyeken ahova járunk azért nem hinném hogy pont engem akarnának (mert nem vagyok egy szépség). Szóval nem lesz itt megcsalás soha, nem is akarom hogy legyen de a barátnőm szerint ez simán benne van és lehet még emlékezni se fogok rá. Szerintetek?

2023. máj. 21. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Olyan volt már velem, hogy rám mászott egy lány és konkrétan öntudatlanul meglovagolt, szóval ja, előfordulhat. Nem kéne eszméletlenre csapni magad.
2023. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Benne van, bár ha te öntudatlan vagy, akkor nem rajtad múlik, így én ezt nem tekinteném olyan megcsalásnak. Ettől függetlenül ne igyál annyit és akkor esélye sincs ennek.
2023. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
96%

Bocs de jó hosszan írtad a semmit.

1. Ne csapd szét magad eszméletlenre, mert hiába vagy még csak 19 éves, legtöbbször alkoholmérgezésed van, azért nem emlékszel dolgokra.

2.Ha olyan helyekre jársz ahol fullrészegre hagynak inni, és a haverok is partnerek ebben, könnyen érdekes szituációkban találhatod magad.

3.Azért nem aggódnák , hogy olyan állapotban bármit is tudnál csinálni egy nővel, fel se állna a pucoród.

4. Könnyen a poharadba eshet valami olyan állapotban és helyeken, vigyázz mert sok helyeken ilyenkor könnyen a Fa sz rosszabbik végén találhatod magad:)

Mi ennek elkerülése miatt szoktuk kipenderíteni a korodbeli kissrácokat, ha elkezdik az ittasodás jeleit mutatni. Ha nem kalamol sokat vagy arcoskodik akkor kap taxit, ha kőőménykedik akkor meg rövidre zárjuk az ügyet.

2023. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Bulizzál normálisabb helyen.
2023. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén szólva nekem nem az lenne a gondom a barátnöd helyében, hogy ESETLEG HULLARÉSZEGEN megcsalod, hanem hogy ilyen szinten alkoholizálsz, ez az egyenes út komoly alkoholizmushoz. Alkoholistával meg kapcsolatban lenni egyetlen értelmes ember sem akar.
2023. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

#3

Egyszer voltam olyan szituban, hogy beszélgettem egy csajjal, iszogattunk, filmszakadás. Ilyen jelenet foszlányok vannak meg utána. Volt olyan, mikor nem tudtam miről, de beszéltem neki valamit. Csinos lány volt, jó lett volna, ha van valami... De olyan furcsa volt. Pofákat vágott miközbe beszéltem hozzá, meg nem tudtam miért, de olyan furcsa volt az egész szituáció. Szédültem is, mozgott minden körülöttem.

Majd valahogy x idő múlva feltűnt, hogy miért is annyira furcsa az egész szituáció. Én feküdtem, ő meg közben lovagolt. Semmit nem éreztem az egészből, pont annyira elkaptam a határt, hogy már az érzékszervek lekapcsoltak, de attól még valahogy állt.

Másnap mondjuk kissé lesápadtam, hogy fehér foltok mindenhol, de megnyugtatott, hogy védekeztünk és az csak a nyála volt.

2023. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
De most komolyan vannak olyan nők, akik egy félig alélt, hulla részeg, vadidegen pasit megmásznak? Nem hiszem el, hogy ennyire leadják.
2023. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell ennyit inni?

Én is szeretem az alkoholt,de nem annyifa hogy hulla részegre igyam magam..

Komolyan,rombolod ám rendesen az agysejtjeidet és ezekszerint rendszeresen ki is szárítod magadat.

Annyit igyál hogy jól érezd magad,megfogod látni a különbséget ha mértékkel iszol.

Visszatérve az eredeti kérdésre,most még nem bántja ez a barátnődet..de később rosszul fog esni neki hogy tönkreteszed az egészségedet.

2023. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább a csaj helyében az alkohol miatt aggódnék.


Úgy könnyen kialakulhat egy függőség..

2023. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Kérdező! Próbálj meg kilábalni abból a helyzetből amit most folytatsz.

Közösülésre abban az állapotban a részedről kb 0% az esély.


Viszont ahogy a 3. válaszban írtam veled olyankor bármit csinálhatnak, nem fogsz rá emlékezni. Nehogy úgy járj mint a hétvégén, a korban hozzád hasonló 2 balek. Az egyik rosszul lett, a "kricsmi" pultosa hívta a mentőket, ha jól tudom megmaradt. A másikat nem messze onnan gatyára vetkőztették, elvitték minden cuccát.

Ahogy írtam, ha úgy beállsz, hogy nem emlékszel a hazajutásra, kiesnek dolgok, bealszol az veszélyesebb mint gondolnád. A véralkohol szinted, olyankor minimum 2,5 ezrelék vagy afölötti(!). Lényegében a halál mezsgyéjén járkálsz olyankor.


6. Ha már megszólítottál úgy illik, hogy válaszoljak. Hátha a kérdezőnek is segít.


A történeted valódiságát, meghagyom neked. Ha bármi is igaz belőle akkor a szervezeted azon az ominózus, érdekes estén több csodát is véghezvitt.


"beszélgettem egy csajjal, iszogattunk, filmszakadás"


Olyan nincs , hogy "normálisan iszogatsz" és filmszakadás.

Filmszakadás alkoholtól, testsúlyt életkort figyelembe véve úgyszintén 2.5-3 vagy afeletti véralkohol szintnél jön. Hacsak nincs valamilyen más egészségügyi problémád.


Tehát vagy becuccoztak (Gina, vagy valami ghb származék), vagy nem iszogatás volt az hanem vedelés.


2.5-ös véralkoholszinthez 7-8 feles = (közel 1 liter 40 %-os cucc ), vagy legalább 8-9 0,5 l-es sör kell= (4 liter) vagy azok kombója. Igen ez tényleg iszogatás.:)

(ennyitől filmszakadásod lett hmm...kés, villa, olló gyerek kezébe nem való)


És miután ettől beájultál, "filmszakadás" "Ilyen jelenet foszlányok vannak meg utána"

Férfiként, abban az állapotban sikerült merevedést produkálnod, bravó.:)


(Kábult állapotban(!)még akkor is csoda ha ajzószert is nyomtak beléd)


Az alkohol lassítja a légzést, igaz hogy értágító , de az alkoholban lévő kardiotoxin lassítja a keringést, ezáltal abban a mennyiségben amit te ittál, a merevedés valószínűségét minimálisra csökkenti.

Az alkohol egyéb toxikus hatása miatt, ráadásul pont izomlazító hatású, lazítja majd blokkolja a záróizmokat. Ráadásul a központi idegrendszert is lassítja, annak normális működését gátolja. Ezek kombója azt eredményezi⬇ ⬇ ⬇ ⬇ ⬇

hogy bizonyos emberek, széklet ,vizelet és hányás tócsában ébrednek. Ha szerencséjük van és felébrednek.


Ezek ellenére félkábán, fullrészegen sikerült meglovagolnia egy csajnak, az igen. :)

"Majd valahogy x idő múlva feltűnt, hogy miért is annyira furcsa az egész szituáció. Én feküdtem, ő meg közben lovagolt."( álmodban?)


És ha ez még nem volna elég, még magömlésed is volt, óvszerbe és a csaj annyira élvezte, hogy össze vissza nyáladzott mindent.:)


"Másnap mondjuk kissé lesápadtam, hogy fehér foltok mindenhol, de megnyugtatott, hogy védekeztünk és az csak a nyála volt."


Tehát kecón voltatok ketten az "iszogatáskor". Vagy a nő vitt valahogy kecóra , abban az állapotban. Vagy a fene se tudja, hogy volt már. Érdekes sztori, még itt is ritka.


Én meg arról megnyugtatlak meg, hogy a nyálat és az ondót lepedőn nagyon nehéz összetéveszteni . A tiszta nyál fehér lepedőn, ráadásul ha az nem tiszta pamut hanem műszál szinte semmilyen foltot nem hagy. Az ondó foltot nehéz összekeverni, még a női folyás foltjával is.

Te se igyál.

2023. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!