Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha néha kezd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha néha kezd olyan szinten elönteni a harag, hogy úgy érzem, egyszer tényleg megütöm a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Néha kicsin múlik, hogy ne üssem állcsúcson. Nem vagyok alapjáraton ilyen. Egy barátnőm sem váltott ki belőlem ilyet.
2023. máj. 21. 10:26
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Előfordult már olyan, hogy a feje mellett zúztam be egy szekrényt, akkor kicsit visszafogta magát.
2023. máj. 21. 10:28
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Mit csinál pontosan és miért nem hagyod ott, ha ennyire mérgezi az életed?
2023. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Csinált már extrém dolgokat... Motorom megkarcolta, gitárom földhöz vágta, volt néhány általam írt vers és dalszövegeket tartalmazó füzetkém, elkezdte tépkedni, meg direkt elment exével sétahajókázni, mikor összevesztük.


Mert nagyon szeretem és sokat jelent, ráadásul akármilyen kattant, úgy érzem, hogy muszáj vigyáznom rá.

2023. máj. 21. 10:40
 4/21 A kérdező kommentje:
És igazából nem teszek semmi olyat, amivel ezeket kiérdemelném, szóval azért is húz fel, mert igazából kiszámíthatatlan az egész.
2023. máj. 21. 10:45
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehetséges, hogy valami nem százas a fejében? Nem küzd valami mentális betegséggel?


Nagyon nem hangzik egészségesnek a kapcsolat. Ha beszéltél már vele erről civil ember módjára és nem hajlandó változni és ennek ellenére, te folytatni akarod a kapcsolatot, akkor a jövőben nagyon megfogod bánni, hogy így tettél.

A testvérem is nagyon hasonló kapcsolatban élt egy darabig. A nő teljesen tönkretette érzelmileg.

Sajnos előbb vagy utóbb be kell látnod, hogy nem a te felelősséged a biztonsága és az egészsége, ha ilyen módon hat az életedre.

2023. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
#3 Ha ezek után nem hagyod ott, akkor magadra vess.
2023. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Aztán ha megütöd, majd szépen feljelent...
2023. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd ott. Nem normális, amit csinál. De az se, hogy te válaszul törni-zúzni kezdesz.
2023. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt egy ilyen exem. Akkor szakítottam vele, amikor elmeselte, hogy már az anyját is negutotte párszor.


Pedig mennyire szerettem, te jó ég..mármint az exemet.


Pedig mutatott videókat, hogy mi előzte meg, hogy bántotta az anyját, és tényleg meg is ertettem, borzasztó volt amit részegen művelt az anyja. De akkor is.


Azt mondtam neki, hogy ütés helyett inkább el kellett volna tőle költöznie. Főleg hogy már 40 éves volt.


Mostmár lassan ötven, és még mindig a mamahotelben maradt.


Járj indulatkezelesi tréningre, vagy menjetek külön, mielott tényleg baj lesz.

2023. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Menjetek párterápiára és egyéni terápiára is.
2023. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!