Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak a barátommal? Azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal? Azt mondta, hogy egy előnyöm van a többi lánnyal szemben - hogy fiatal vagyok?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem, hogy miért szeret, és annyit mondott, mert fiatal vagyok, és ez bejön neki. 27 éves, én 16 vagyok.
2023. máj. 23. 13:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, meg hogy egy előnyöm van a többi lánnyal szemben, hogy fiatal vagyok... Úgy érzem, hogy csak kihazsznál
2023. máj. 23. 13:42
 2/12 anonim ***** válasza:
99%
Jól érzed. Szakíts.
2023. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most próbál szépíteni, úgy értette azt mondja, hogy hát fiatalos a gondolkodásom, nem ilyen begyepesedett de nem hiszem már el
2023. máj. 23. 13:57
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Úristen,mit akarsz tőle???
2023. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
A megjegyzésén kívül akadnak ám még gondok. A közel harminc éves barátodnak semmi keresnivalója középiskolás lányok szoknyája alatt.
2023. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a faszi mindenhogy gáz. A szöveg is az, de ez a korkülönbség is. Később már szinte semmi az a 11 év, de így hogy te még egy iskoláslány vagy...

Gondolom korban hozzáillő nőket nem tud megetetni a szövegével.

2023. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Szekunder szánalom mindkét fél számára. Egy 16 éves buta kislány meg egy 27 éves férfi. Mondd csak szüleid hol vannak ilyenkor? Anyád vagy apád miért nem töri el a gerincét? Pfu.... 😮‍💨
2023. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Ez nagyon beteg...

Voltam hasonló helyzetben egyébként ennyi idősen. (Kb 2 évig voltunk együtt, abból én 1 évet csak szenvedtem)

Csak kihasznál, nem szeret. Nagyon nem vagytok egy szinten, de ezt valószínűleg csak később fogod megérezni.

Egy jótanács: menekülj. Ne húzd az időt, ne próbálj szépen szakítani, mert annál nehezebb lesz. Szó szerint menekülj.

És készülj fel, hogy lehet hogy zaklatni fog. Engem miután kiléptem egy ilyen kapcsolatból, fél évig zaklattak. Akkor döbbentem csak rá hogy mekkora egy undorító beteg állat volt az exem. Az ilyen férfiak nem normálisak, azért vannak kislányokkal, mert manipulálni akarják őket.


Jó hogy kiírtad ezt a kérdést, és felismerted a problémát. Ha akarsz erről beszélni akkor nyugodtan írj rám.

2023. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájössz miért nem talált a saját korosztályában csajt...
2023. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas a barátod, a fiatalokra izgul ennyi

Semmi mást nem akar tőled csak lefeküdni veled,sajnálom,keress normàlisat ès korodbelit!

Úgy sem marad veled örökké,fiatal vagy még nagyon,jönni fog az igazi szerelem

2023. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!