Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » "Mindenki hülyének tart, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mindenki hülyének tart, hogy veled vagyok, én nem akarok szégyenkezni miattad többet, szakítsunk!" - ezt írta a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom, hogy miért kellene szégyenkeznie miattam. Oké, nem nézek ki túl jól, de ezen kívül nem igazán értem. Szeret egyáltalán?
2023. máj. 25. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts!
2023. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 qkker1 ***** válasza:
100%
Nem szeret, különben leszarná mások véleményét!
2023. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért utálnak téged a barátai? Mert ha azért, mert nincs Iphoneod és nem a legújabb Nike cipőben jársz akkor ez a csaj felszínes és szakíts.

De ha azért tartják hülyének, mert bántalmazod akkor jogos.

Kontextus nélkül ez elég tág. Mi az oka annak, hogy lenéznek téged?

2023. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem tartozom az ismerettségi körébe. Nincs túl sok barátom. Általában zenével foglalkozom, a többi haverja meg ez a tipikus bandázós, füvezős típus.
2023. máj. 25. 12:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen találkozgattam egy lánnyal, túlsúlyos volt, vagyis eléggé látszott rajta, de nekem tetszett. Egy kisvárosban laktunk mind a ketten. Aranyos volt, értelmes, kedves. Én sem vagyok túl nagy szám, úgy értsd, hogy ronda pasi vagyok. A parkban találkozgattunk kora nyáron, leültünk egy padra, sétáltunk, megittunk egy kávét valahol. Egy nap épp sétáltunk, mikor egy népes társaság beszólt, hogy itt a szép pár, és röhögtek. Aztán ismerősök, barátok is megjegyezték, hogy a csaj nem egy kimondottan nőies. Ezt majd minden nap megkaptam. Plussz ő is rólam. És ez így szép lassan megmérgezte az egészet. Sajnos köcsögök az emberek. Holott ők sem különbek.
2023. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret, vagy a barátai véleménye túlságosan befolyásolja, mert bizonytalan.

És ha tényleg nincs semmi, ami miatt szégyenkezni kéne (nem viselkedsz gázosan, agresszívan, nem vagy idióta, nem vagy koszos, stb.) akkor bunkó is, hogy ilyet írt neked.

2023. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szakítani akar, engedd el. De azért még utoljára mondja el, hogy mi a baja veled. Pontosan. Azért is ,hogy ő képes legyen ezt megfogalmazni maga számára is, illetve te is tanulhass belőle, hogy ha szerinted jogos a kritikája, akkor változtathass magadon, ha lehet és szeretnél. Ha meg nem jogos a kritikája, akkor tudod, hogy ő ne m való hozzád.

50f

2023. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
#5 de azért a kapcsolat megmaradt?
2023. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne akkor nem érdekelné mások véleménye.Szakíts vele.
2023. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen hülyeségek miatt szakít, akkor jobb is, ha eltakarodik az életedből. Én ezt le is írnám neki.
2023. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!