Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Különböző érzések vannak bennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különböző érzések vannak bennem?

Figyelt kérdés

Szia! Köszönöm hogy elolvasod ezt a kis szösszenetet.

5 éve vagyok párkapcsolatban, 21 éves, fiatal. Férfi!

Elmúlt hónapokban írtózatosan boldogtalan vagyok, üresség pedig felmérhetetlenül van jelen bennem.

Nem tudom megfogalmazni szavakkal azt, hogy szeretem-e már a barátnőmet, vagy sem. Vannak pozitív, és negatív tényezők ebben az esetben.

Magamra szeretnék kitérni.


Eljutottam arra a szintre, hogy már csak csodálkozom magamon.

Nagyon buta dolgokat megtettem, de megdöbbenve nézek már magamra.

Egy gym rat voltam miközben udvaroltam a barátnőmnek, ez újra visszatért. Felvettem egy hobbit 18 évesen, az pedig a motorozás.

Motorozok mindenhol, egy 600-as motorral. Egyedül ez a két dolog nyújt nekem boldogságot, és életkedvet. Magamra és másokra méltatott hozzáállásom 100%-osan romlott.

Ez a vezetés terén, emberek terén, és a kapcsolatom terén is kimutatható. Sosem mondtam a barátnőmnek fapofával azt, hogy szakítsunk. De azonosan, a motorozási hozzáállásom is változott. 200 felett száguldozok, sz*rok bele mindenbe és mindenkibe, meguntam az emberek f*szságát. Tegnap egy 15 autós kocsisort előztem ki olyan 230-al, a szembejövő és a mellettem levő sávban autó. Felezővonalon haladtam át, két autó között, sz*rva bele mindenbe.

Mi történik velem? Miért lettem ilyen? ADRENALIN függő lettem, és a kapcsolatomban már nem találom az izgalmat.

Hogyan változzak?



2023. máj. 25. 22:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lehet írni hogy szívesen el lehet engem kaparni, ez van.
2023. máj. 25. 22:51
 2/14 A kérdező kommentje:
Kiszeretném emelni, hogy nem vagyok szex függő sem. Mondhatni magamba fordultam, enyhén "aszexuális" lettem. (rühellem ezeket a szinonímákat, meg ezt a szexualitásos dolgot.)
2023. máj. 25. 23:01
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
5 év, az szép ilyen fiatalon.
2023. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nem éltem még ki magam, nem buliztam, és nem volt más kapcsolatom sosem.

Egyedül tényleg a motor az amibe teljesen belebuzultam. De azt nem adom le semmiért sem.

2023. máj. 25. 23:03
 5/14 A kérdező kommentje:
Következő szezonra én fogyatékos még váltani szeretnék teljesítményt is. 170-200 lóra.
2023. máj. 25. 23:05
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos hogy először is fejezd be ezt, mert ebből valószínűleg baleset lesz, és másoknak is ártasz ezzel. (Komoly baleset is lehet) Talán egy kicsit hagyd nyugodni a motorodat, ameddig össze szeded magad. De nyugodtan motorozhatsz, csak először fogadd meg, és tartsd be az ígéreted magadnak, hogy nem fogsz gyorsabban vezetni ....km/h-nál. Ha tudod hogy úgysem fog menni abban a pillanatban, akkor csak fordíts hátat és talán valamikor máskor motorozol. Mint amikor lusta vagy, de el kezdesz szorgalmas lenni, ami nagyon nehéz, de meg lesz. Csak az elhatározás kell, és változni fogsz. De sose az utolsó pillanatra hagyd, amikor már megtörténik a baj.

Amúgy érthető, hogy már a kapcsolat nem olyan mint régen, már nem izgalmas, mert 5 éve tart, de ha ezen túllendülsz, akkor sínen lesz. Tudod az emberek mindig változnak, és sokszor hirtelen. Sztem egy kicsit ki kéne szakadnod a megszokott életedből, csinálj más dolgokat. Csinálj egy 180 fokos fordulatot a másik irányba. Új dolgok kipróbálása, új emberek megismerkedése, más program a barátnőddel, olyat amit még nem csináltatok.

És biztos valaminek történnie kellet, lehet ez csak egy kósza gondolat, vagy apróság, de emiatt változtál. Sajnos én nem tudhatom, de ha sokat gondolkodsz, lehet eszedbe jut.

Talán próbálj egy kicsit nem flegmább lenni, a hozzá állás is fontos. És beszélges egy ismerősödnek erről (lehetőleg olyannal aki jó tanácsadó az életben)

Remélem ez segít

2023. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. máj. 25. 23:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttel és megláttad milyen sz.r a valóság. Ettől függetlenül, ne nyírd ki magad, sajnos halt már meg több ismerősöm is a drága magyar utakon :(

Párod is belefásult a kapcsolatba vagy csak te érzed ezt? Amennyiben hasonlóan érez, mindenképp ketten tudjátok kipofozni a dolgokat. Ha csak benned változtak a dolgok, akkor először magadban kellene helyretenni mindent.

2023. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető,ilyen korban sokakat megcsap a valóság és hirtelen "kiégnek" egy időre. Vegyél fel nyugisabb(vagy csak más) hobbikat,illetve nem ártana megbeszélni azt a kapcsolatot barátnőddel,kommunikáció nélkül nem lesz jobb semmi l. Előbb utóbb túl leszel ezen is,nem kell nagyon belekeseredni.

Viszont! Ezt a szrok mindenbe és mindenkibe marhaságot rohadt gyorsan fejezd be,mert semmi nem lesz jobb tőle. A saját gondjaid miatt másokat veszélyeztetni a világ egyik legundorítóbb dolga,teljesen mindegy hogy mi van a háttérben.

2023. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Próbálok változtatni, szeretnék különböző más hobbikat.

Sajnos amire gondoltam az is a siklőernyőzés, bár azt több idő végigcsinálni. Veszéllyel jár minden élvezet, ebben a világban pedig ezek a tevékenységek nyújtanak euforikus érzéseket.

2023. máj. 26. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!