Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nekem muszáj mindig kapcsolatb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem muszáj mindig kapcsolatban lenni a másikkal, más is van így?

Figyelt kérdés
A dolog abban merül ki, hogy én nem tudom elviselni azt, hogy kimarad akár csak egy vagy két nap, hogy legalább egy netes beszélgetés nélkül? Gyűlölöm visszafogni magam, kurvára megfojt a csend, ha nem beszélhetek a barátnőmmel. És nem az van, hogy 1-2 hónap telt el, hanem most már a tizediknél tartunk, és még mindig így érzek. Ez nem tudom, hogy miért van, és nem az van, hogy unatkozom, vagy nincsenek hobbijaim, haverjaim, egyszerűen ilyen vagyok, van így ezzel más is? Mit lehet ezzel kezdeni?
2023. máj. 25. 23:53
 1/9 A kérdező kommentje:
*netes beszélgetés ne legyen
2023. máj. 25. 23:53
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Több mint 5 év után is írunk egymásnak napközben, telefonálunk, nem csak este találkozunk és kész. 30+ os pár.
2023. máj. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na, ennek örülök. Már sokan teljesen hülyének néztek emiatt haverjaim közül.
2023. máj. 26. 00:15
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Ne mások véleményére adj, ha nektek ez megfelel, mondhat bárki bármit. Nekünk ez a normális, a jó, megnyugtató. Másnak meg más :) első voltam.
2023. máj. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Férjemmel napközben is írunk egymásnak.
2023. máj. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ezzel semmi baj, szereted őt, ennyi.
2023. máj. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az normális ha minden nap szeretnél vele beszélni de ne menjen át betegessé.
2023. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is minden nap beszéltünk mikor még nem éltünk együtt. Sőt, az ebédszünetet próbáltuk úgy időzíteni, hogyha csak 2 perc erejéig is, de tudjunk egymással telefonon beszélni. Mióta együtt élünk már nem ragaszkodunk ehhez. De nap közben simán beszélgetünk 1-1 rövidke üzenet erejéig. Kivel mi van, szívecske, kell-e valami a boltból hazafelé.


De az is rendben van, ha másnak erre nincs igénye. Egészségükre. A baj akkor van, ha neked lenne, neki semennyi nincs és nincs kompromisszum.

2023. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ebédszünettel mi is így voltunk :)
2023. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!