Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan leckéztessem meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztessem meg az exemet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szakítottam a votl fiúmmal. Az utóbbi időben nem viselkedik túl szépen, hogy fogalmazzunk enyhén.

Eléggé csúnya dolgokat mond rám, kibeszél egy másik srácnak, aki ki tudja miért, nem bír engem.


Azzal, hogy olyanokat mind rám, mint pl. : dagadt Wednesday ( csak mert nem xs-es ruháim vannak, hanem s-es meg pár m-es, és fekete hajam van, vagy nem tudom...)


Arra gondoltam, hogy azért egy kicsit megleckéztetném, hogy tudja, nem mondhat rólam akármit.

De nem tudom, hogy pontosan mit csináljak vele.

Olyat akarok csinálni, amivel biztos sikerül kissé megbántani, viszont hátránya csak neki származik belőle.



2023. máj. 27. 21:40
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
52%
Farka mérete - 1-2 centi, arra biztos kényes lesz. Túl hamar elmegy. Szerette, ha a golyóit taposod, és kutyádnak hívod meg ilyesmi...
2023. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
89%

Amit csinál gyerekes, mint az általános iskolások. Azért teszi, mert nincs túl rajtad. Ha te megleckézteted, akkor olyan, mintha te sem vagy túl rajta. Ő egy ex, akivel már egy ideje szakítottatok. Le kell sz@rni. Ha az akinek pletykál kedveled, akkor tényleg rossz ügy....

De azzal ha megleckézteted csak rontani fog a helyzeten

Maximum megmondhatod neki az igazságot, hogy nagyon eleged van belőle, és lépjen már túl rajta, mert ez általános iskolás szint. Mármint sztem nincs túl rajtad....

2023. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
83%
Honnan tudod , hogy kibeszel, ha a masik nem mondja el? Miert fontos ez, ha nem erdekel teged? Ha valki velemenye nem erdekel, akkor nem foglalkozom vele. Akkkor se ha a volt pasimrol van szo. A megleckeztetes a te karaktered gyilkolja.
2023. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

1. egyszer se feküdtünk le, szerencsére.


2. Tudom, hogy gyerekes a viselkedése. Nem terveztem mindenki előtt megalázni, csak valami olyat szeretnék tenni, amitől egy kicsit helyre rázódik az agya.

Sztem egyértelműen nincsen túl rajtam, pedig valahogy szeptember elején szakítottam már vele.

Azóta kopaszra vágatta a hosszú haját, elkezdett cigizni, több csajt is kitalált magának, csak közben mindegyikkel lebukott, hogy nem igazi.



3 onnan tudom, hogy az a másik srác, aki nincs jóban velem, az elmondja a 2 barátnőmnek, akik közül az egyikkel jóban van.

2023. máj. 27. 22:02
 5/45 anonim ***** válasza:
85%
Eleg baj neki, hogy igy el. Nem foglalkoznek vele
2023. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
85%
Az a legjobb bosszú,ha nem foglalkozol vele,egyszerűen levegőnek nézed.
2023. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
5,6 attól még ugyanúgy folytatja ezt a kibeszélősdit
2023. máj. 27. 22:15
 8/45 anonim ***** válasza:
83%
Es akkor mi van?
2023. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
64%

És? Akit érdekel úgyis megkérdezi mi az igazság. Akit meg csak a pletyka elejéig érdekelsz az meg a nevedet se fogja tudni 1 év múlva, nemhogy a pletykát.

Amúgy tiltás, törlés és ha valaki felhozza ezt a dolgot kedvesen annyit mondasz, hogy nem szeretnél új dolgokat megtudni magadról, amiket te se tudtál.

2023. máj. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
38%
Max olyanokat mondj neki, amiből arra következtet, hogy neked már alakul valaki mással. De szerintem ne süllyedj le az ő szintjére.
2023. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!