Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok számotokra fontos hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra fontos hogy a fiú őszinte, es egyenes legyen, ugyanakkor intelligens? Vagy ez csak másodlagos már?

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Az hogy őszinte és egyenes, nálam alap elvárás

Hogy intelligens... Olyan szinten tartom fontosnak, hogy nagyjából magammal egy szinten érezzem. Az sem jó, ha mindenben többet tud, de az sem, ha butának érzem, így nem tud egy kapcsolat dinamikusan működni

2023. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az adott csajtól függ. Ha például az instán éli az életét, akkor lehetsz bármilyen okos, mégis olyan srácot fog választani, aki beleillik a kirakatvalóságba.
2023. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én bírom az őszinte pasikat, ha nem bunkón és sértőn teszik. Ha normálisan elmondja vagy levezeti a véleményét az mindenképp előny.

Az intelligencia meg annyi féle képpen mérhető, ezt egyén válogatja. Lehet akit te intelligensnek gondolsz az az én szememben buta és fordítva. Mindenkinek más jut eszébe az intelligencia szó hallatán. Valakinek az IQ szint, másnak a kiterjedt alapműveltség, harmadiknak meg a világ iránti érdeklődés stb.

2023. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos hogy őszinte legyen, és az is, hogy intelligens, én pl el sem tudnám képzelni magam egy "butább" fiúval, eddig két barátom volt, mindketten érzelmesek, intelligensek és velük nagyon meg volt a közös hang. Ők korukból (nálam 2-3 évvel idősebbek) kifolyólag "okosabbak" nálam, de jó volt ez így, mert én "műveltebb" vagyok náluk :)
2023. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligencia egy elég megfoghatatlan dolog, mert sokféle létezik. Én összejöttem egy olyan férfival, aki a matematika, logika terén 150-es az IQ tesztek szerint. Viszont mások érzéseinek, gondolatainak a megértésében, beleélésében jó, ha eléri a százat. Én meg a matematikában, fizikában, műszaki dolgokban mélyen a béka alfele alatt vagyok, nem is érdekelnek, de a másokra való odafigyelésben, érzelmeinek felismerésében, a másokkal való kommunikációban messze jobb vagyok nála. Ez a nagy eltérés sok vitára ad okot köztünk, de negyedszázad házasság után még mindig együtt vagyunk, szeretjük egymást. A sokféle adottság, "hozzáértés" miatt nem lehet eldönteni, ki az okosabb, műveltebb, intelligensebb.

Mindenki csinálja azt, amiben jó, élje ki magát abban, és ne nézze le a másikat csak azért, mert annak máshoz van affinitása.

2023. jún. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!