Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Anyám összejött barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám összejött barátnőm apjával, ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Randizok egy ideje egy lánnyal, és nagyon jó volt köztünk a kémia, pár hete hivatalossá is tettük, de barátainkon kívül még nem mondtuk el másnak, szüleinknek sem. Múlt héten Anyám közölte, hogy be szeretné nekem meg öcsémnek mutatni az új pasiját, és hogy a csávó át fog jönni a gyerekeivel ebédelni Pünkösdre. Tudtam, hogy talált valami csávót egy társkeresőn, szóval örültem hogy végre bemutatja. Viszont mikor megjelentek a házunknál, a barátnőmmel találtam szemben magam. Mint kiderült, Anyám pasijának a lánya. Nem szóltunk még róla szüleinknek, úgy tettünk mintha egy buliból ismernének egymást, de az ebéd után elvonultunk ketten megbeszélni a dolgot, és a szakítás lehetősége is felmerült. Mit kéne tennünk ebben a helyzetben? Nagyon rosszul érezzük mindketten magunkat, az egész szituáció olyan abszurd, mintha egy zs kategóriás romkomba csöppentünk volna.

2023. jún. 2. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hűha.

Kacifántos sztori, az biztos...

Ha komolynak érzed a kapcsolatotokat, szerintem nem kell szakítani, meg lehet szokni az új helyzetet. Szülőket illene majd beavatni, hogy már ti is rátaláltatok egymásra

Meg lehet próbálni, hogy így működik-e, de ha nagyon kínos egy hosszabb idő után is, akkor sajnos ez ennyi volt...

2023. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Látod, létezik.

De hogy nekem ilyesmiért eszembe nem jutna eldobni azt, aki szeretek, az is 100%.

2023. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is mindenképp avassátok be a szülőket, azért nem lenne jó egy közös testvér meg fél testvér viszony, ha komoly tényleg az érzelmeitek küzdjetek egymásért. És mindenképp az összes résztvevő közösen üljetek le és beszéljétek át mit hogy kéne ez lenne a legjobb megoldás.
2023. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy "te vagy a gyerek, ő meg a felnőtt", de miért neked kéne szakítani?

Meg egyáltalán: miért kéne? Értem én, hogy anyud pasija, de attól, hogy kb. 17 éves korodban anyud talál magának új pasit, ő azért elég nehezen lesz az apádnak nevezhető, a lánya meg szintén elég nehezen lesz a testvérednek nevezhető. Ez azért teljesen más szitu, mint amikor tizenakárhány évig, testvérekként nő fel két ember.

Én őszintén szólva: nem látnék olyan problémát, ami miatt ezért szakítanék.

2023. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Emiatt szakítani hülyeség, nem is kezelném opcióként. Az biztos, hogy a szülők részéről még odébb van az összeköltözés lehetősége, úgyhogy egyelőre ne aggódjatok, hogy mostohatestvérek lesztek.
2023. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Nincs ezzel semmi gond, mehet a digidugi.
2023. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu akkor minek szakítanátok?? Nem tudom hány évesek vagytok, de nem is fontos. Nyugodtan mondjátok el a szülőknek, hogy együtt vagytok, azt is, hogy mióta. Nem ciki, nem a rokonod, ezután se lesz.
2023. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
Amint azt a mellékelt ábra mutatja; ilyen létezik. De mért kéne ezért szakítani?
2023. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat. Leültünk megbeszélni a dolgot négyen, sajnos nem happy end lett a vége. Azért köszönöm mindenkinek aki időt fektettet abba, hogy válaszoljon nekem.
2023. jún. 9. 21:57
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nee, szét mentetek?
2023. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!