Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mire ügyeljek az első csóknál,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire ügyeljek az első csóknál, hogyha akivel fogok annak nem az első?

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy össze fogok jönni egy lánnyal, akinek volt már barátja, de nekem még barátnőm soha. Egyszer csókolóztam, szerintem jó volt, de a lánytól nem tudtam megkérdezni hogy mit gondolt rólam, mert egy buli hevében történt, a nevét se tudom. Ha most összejönnénk a kiszemeltemmel (szerintem ő is hasonlóan érez) akkor úgyis meg fogom csókolni, mikor lenne a legjobb pillanat az elsőnek? Egy randi után az elköszönésnél? Első randi után? Ismerjük egymást egy ideje, szóval az első randi nem az ismerkedésről szólna. És mire ügyeljek, hogy mit csináljak, mit ne csináljak közben?

16/f



2015. jan. 10. 22:34
 1/4 anonim válasza:
92%
ne egyél előtte hagymát
2015. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
86%
ellenőrizd, hogy feláll-e a bré
2015. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
72%

Ha ismered, akkor első randi vége tökéletes.

És annyi a lényeg, hogy ne harapd, ne csorgasd nagyon a nyálad, amit pedig sokan "elrontanak" az elsőnél, hogy be akarják kapni az illető egész arcát. :) Szóval kis csókkal kezdj/puszival, utána jön magától.

2015. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Azért egy csókkal nem kell nagyon sokáig várni!

Csak légy nyugodt! Ne tolakodj! Puszilkodásból jó átmenni csókba! Nem olyan ciki ha elhúzódik Tőled! Hisz Ő is félénk kicsit mint Te!

2015. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!