Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miről szól a járás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szól a járás?

Figyelt kérdés

Tudom, ez az a kategória, amiért a legtöbb oltás jár ezen az oldalon, de NORMÁLIS válaszokat kérek!


a fő kérdést még annyival kiegészíteném, hogy:

-mi kell ahhoz, hogy egy fiú és egy lány összejöjjön?

-hogy kezdődik a járás két fél között?



2015. febr. 24. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Na kíváncsi vagyok kapsz e erre norma választ am hányéves vagy?
2015. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 edge of a revolution válasza:
100%
Fiatal lehetsz, ha járásról beszélsz, nem párkapcsolatról. A párkapcsolatot egyébként egyszerűbb talán definiálni.
2015. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Általában Bal lábbal szokták kezdeni és utána jön a jobb, és ezt ismétlik ameddig el nem érnek oda ahova menni akartak. A járás erről szól. Ahhoz, hogy egy fiú és egy lány összejöjjön ahhoz vonzalom kell. Remélem segítettem. Ennél normálisabb választ ne várj :D
2015. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Remélem, lesz normális válasz, én is kíváncsi vagyok, akár a járásra, akár a párkapcsolatra.
2015. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom, miről szól a párkapcsolat, de úgy gondolom, az is járással kezdődik. nemdebár?
2015. febr. 24. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A járás arról szól, h két ember a szeret miatt ragaszkodik a másikhoz és ezt a kézfogással, csókkal, puszival és öleléssel fejezik ki általában. Ahhoz, h összejöjjenek kölcsönös vonzalom kell. És általában az első csóktól számítják járásnak. Remélem vmennyit tudtam segiteni! ;)
2015. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Ne hallgass a hülye válaszokra, teljesen normális kérdés!:-)


Szerintem (ne vedd készpénznek, de ez az őszinte véleményem):


A járás szerintem arról szól, hogy két ember eldöntse egymásról, hogy szeretnének-e hosszú távú párkapcsolatot.


(Persze sokan a járást csak a jelenben élik meg, "nekem is jó, neked is jó" állapot, vagy még rosszabb: "nekem jó" állapot. Szerintem ez nem visz előbbre.)


Kiegészítő kérdések:

- mi kell hozzá: Hogy a fiú és a lány is akarja a járást. Ez elég!:-)

- hogy kezdődik: Ez nagyon egyénfüggő. Mivel egyszerre csak egyvalakivel van értelme járni, szerintem olyan külső jelekkel, amit nem engednél meg egyszerre töb valakinek.


:-)


25/F, házas

2015. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!