Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire baj, ha 13 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, ha 13 évesen barátom van, aki 15? (1 éve járunk)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 25. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
1 éve jártok? Hova? Suliba? Mert ilyen idős korban kb. csak az a normális. Gyerekek ne játszanak papás-mamást, korai.
2015. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor van okom szégyellni?
2015. ápr. 25. 17:32
 3/17 anonim ***** válasza:
Mit jelent nektek a járás? Mit takar?
2015. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja :D. Csak annyit, hogy szeretjük egymást és volt 2 csók, ami aztán kiderült, hogy csak szájrapuszi :D.
2015. ápr. 25. 17:37
 5/17 anonim ***** válasza:

Mit jelent az a kérdés, hogy "mennyire baj"? Ki szerint? Mi alapján? Szüleid szerint? Barátok szerint?


Mindenki a saját életéért felelős. Te is. Ha hibázol, te vagy a hibás. Ha túl korán teszel olyat, amit nem kellene, azért is te vagy a felelős. Erősen kétlem, hogy 12 évesen valaki reálisan látja önmagát és a "partnerét", különösen azért, mert ilyenkor villámgyorsan változik az ember, a személyiség formálódik, a külső hatások százszorosan is hatnak, az érzékenység is más. Én óvatosan haladnék a helyedben, mert komoly lelki károkat lehet összeszedni meggondolatlanul. Arról nem beszélve, hogy ha a környéken elterjed, hogy 12 évesen már "pasizol", az a későbbiekben milyen fényt vet rád (és senki nem fogja megkérdezni, hogy ez mit takart). Ha meg szakítotok, ő azt mesél rólad, amit akar. Tudom, hogy most nem tudod elképzelni, de szinte biztos, hogy meg fog történni, mert ritkán tart ki az első kapcsolat halálig, ezt te is tudod. Szóval szerintem egyszerűen csak lassan és vigyázz magadra!

2015. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A környezetemben senki sem pasizott ilyen korában. Meg állandóan azt hallom, hogy mekkora k___va az, aki ennyi idősen bepasizik. Csak ezért kérdeztem. Érdekelt idősebbek véleménye, és kihasználtam, hogy itt lehet névtelenül kérdezni :). Igazából a pasim a legjobb barátom is egyben, bármit megtudunk beszélni egymással. Jól ismerem őt, régóta ismerjük egymást. Megbízható a fiú :).
2015. ápr. 25. 17:59
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ 5-ös. És köszi a többi választ is.
2015. ápr. 25. 17:59
 8/17 anonim ***** válasza:
Aranyos, ahogy mesélsz róla. Egy jótanács, teljesen objektíven: a hormonrobbanás alatt egyetlen fiú sem megbízható! :P ;) 1-2 év és felmerülnek majd a dolgok. Vigyázz!
2015. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:O Hogy érted? Mi történhet? Én eddig egy kedves, megbízható, őszinte, kissé önbizalom hiányos fiúként ismertem meg.
2015. ápr. 25. 18:04
 10/17 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy rövid időn belül jön majd a "dughatnék", hogy nyílt és egyenes legyek. Lesz 16-17 éves, és persze, "megvár", de azért nagyon akarja majd. Aztán eljön az a pont, hogy ha te nem mész bele, akkor majd más bele fog. Ő 15 éves, ezt ne feledd! 1-2 éven belül neki erre szüksége lesz, te pedig leszel 14-15, ami nagyon korai. Ilyen az élet.
2015. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!