Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek hogyan tovább?

Néhány napja jöttünk össze a barátommal. Már fogtuk egymás kezét, és eljárunk sétalni, kajálni. Szerintetek megcsókolhatom?:) Vagy korai?

14-14 évesek vagyunk! Kedden lesz randink, sétálni megyünk. Évfolyamtársak vagyunk!:)

Keress kérdéseket hasonló témákban: csók, járás, kézfogás, 14 éves, évfolyamtárs, randi, séta

2015. ápr. 25. 21:07  Privát üzenet  

A válaszok
Koreai

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2015. ápr. 25. 21:07 Privát üzenet
Szerintem kínai nem koreai

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2015. ápr. 25. 21:08 Privát üzenet
Vagy indiai

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2015. ápr. 25. 21:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben, várok még válaszokat

# 4/6Időpont 2015. ápr. 25. 21:09 Privát üzenet
Szerintem nyugodtan csókold meg persze azért ne legyen nyelves csak egy szimpla szájra puszi az untig elég:) 15/L

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2015. ápr. 25. 21:10 Privát üzenet
Szerintem magától fog jönni ha jönnie kell:) és ha nem történik meg akkor sincs semmi baj, mert még csak 14 évesek vagytok, de ha megtörténik akkor örülj neki:);)

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2015. máj. 17. 13:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha havonta 300ezret vagy többet költök egy nőre, akár 8évig is vagy tovább is képes együtt maradni velem, ugye?
Hogyan kell osszejonni egy lannyal? Par randi volt meg ilyesmi de tovabb?
Ti belemennétek egy olyan párkapcsolatba, ami biztos, hogy kb 5 hónapnál nem tarthatna tovább?
Nem tudom, hogy hogyan tovább (? )
Érdemes volt kibékülni, mehet minden tovább?
Most hogy tovább?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!