Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudok neki segíteni? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok neki segíteni? Mit tehetek? (16L)

Figyelt kérdés
Másfél évig voltam együtt a barátommal. A szakításnak több oka is volt, de a lényeg, hogy nem voltam boldog, viszont a családja leszarja őt, a szülei elváltak..és én voltam neki a biztos pont. Fél év telt el a szakítás után és közben megmutatkozott, hogy önértékelési zavarai vannak..Ő maga nem megy pszichológushoz (hiába mondtam, hogy én is voltm mitán elváltak a szüleim.., hogy segítsek neki?? mert zsarol, hogy megöli magát és én már nem akarok tőle semmit..de így nem lez boldog a jövőben sem...Mit tegyek?

2015. máj. 11. 16:49
 1/9 Marko polo ***** válasza:
Vidd el pszichológushoz, és maradj a barátja...
2015. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz öngyi. Csak ezzel probál megfogni. ;)
2015. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam, de ez így a normális egy szakítás után?? Vagy tényleg önértékelési zavarai vannak.. pl azt akarta, hogy hagyjam ott az iskolát, hogy nehogy több legyek nála..ezt nem így foglmazta.. de ez a lényeg
2015. máj. 11. 17:01
 4/9 H.Ilona válasza:
Ha vannak még baràtai akkor beszélj velük hàtha ők tudnak segíteni. Ha nem keres telefonon akkor zaklat? Nem hinném hogy komolyan gondolja hogy meg akar halni csak ezzel akar magàhoz làncolni.
2015. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miután szakítottunk kitalálta, hogy én mindenkivel összefekszek és, hogy ezért hagytam el.. holott ilyenről sszó se volt..zsarolt, hogy megöli magát múltkor is egy olyan smst küldött, hogy megöli magát é, hogy reméli majd rájövök, hogy mit vesztettem..(mert ő "szeret") ha nem telefonon akkor facebookon zaklat..
2015. máj. 11. 17:08
 6/9 H.Ilona válasza:
Ne foglakozz vele ne reagàlj semmire egy ilyen nem érdemli meg hogy törődj vele. Ha a hàzadnàl zaklat akkor kérj segitséget csalàdtól vagy baràttol.
2015. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam már csak bánt, hogy így kell elválni..miért nem lehet normálisan.. és szemétnek érzem magam..de hát nem egyszer adtam neki esélyt és leszarta, hogy én mit akarok..
2015. máj. 11. 17:15
 8/9 H.Ilona válasza:
Ne érezd magad szarul mert magànak köszönheti amit tett. Egy tàmasz vagy neki amiért nem foglakoznak vele de ha rossz amit tesz veled ne foglakozz vele mert igy jo neki hogy törötsz vele és bàrmit fog mondani tudja hogy elhiszed!!!
2015. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én megszakítanám vele a kapcsolatot. A leírás alapján egy érzelmileg és szellemileg nagyon labilis személyről van szó. Még bajba is sodorhat, ha hagyod, hogy rád akaszkodjon.
2015. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!