Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Átvert a barátnőm, elnézzem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert a barátnőm, elnézzem neki?

Figyelt kérdés
Több hónapja együtt vagyok egy fiatalabb lánnyal. Mikor megismerkedtünk megkérdeztem tőle mennyi idős, azt mondta 14. Teljesen véletlenül kerestem a bérletét és rápillantottam az igazolványára, amin az állt, hogy ő nyáron tölti a 13-at. Ezen nagyon összevesztünk, de megbocsátottam neki. Mondtam, inkább mondjon el bármit, amit tudnom kéne, azt mondta nincs semmi. Legutóbb, pedig megláttam az ellenőrzőjét és azon 2 osztállyal kevesebb volt, mint amit mondott. Kérlek úgy tekintsetek rá, mint valódi problémára. Lehet, hogy komolyabban is átverne később. Előre is köszönöm! 16/F

2015. máj. 12. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Jajj :D, hát ez elég kellemetlen, szerintem hagyd a fenébe ezt a kamugépet, még 13 sincs, nem igazán hozzád való...
2015. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Mit akarsz? 13 évesen nem felelősségtudó egy gyerek, nem kéne ennyire csodálkozni. Neki menő, hogy idősebbel járhat, nyilván azért hazudott.
2015. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Mit akarsz te egy 12 éves gyerektől??Még csak kamasznak vagy tininek se mondható :D jó hogy átver,kitudja még mibe hazudott csak azért hogy összejöjjön veled.Hagyd a francba szerintem,nehezen hiszem el hogy annyira szerelmes lennél belé..
2015. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
54%
16 évesen egy 12 évessel járni, már majdnem olyan szánalmas, mint 40 évesen egy 20 éves csajjal. Szóval van egy kamuzó, buta (kétszer bukott) csaj és még kérdések merülnek fel benned?
2015. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan szeretem, nyilván azért fordulok segítségért! Nem tudom megmondani, mit adhat egy ilyen fiatal lány, de tényleg nagyon beleszerettem.
2015. máj. 12. 08:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj keresni valaki mást,hidd el akármennyire is szereted semmi jó nem fog ebből kisülni.Találsz te mást is (korodbelit) és utána gyorsan elfelejted.
2015. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Engem is "átvertek". Úgy tudtam a barátomról, hogy 18 éves, majdnem egy évig, aztán kiderült hogy 21. Bár ezt ő mondta meg, és érthető volt az indok, hogy miért mond mást De neked kell ismerned a lányt annyira, hogy komoly dolgokban is hazudna-e. Mert ez azért nem egy komoly dolog. Valakinek a kora szerintem annyira lényegtelen. És igen, valószínű, félhetett, hogy nem jössz össze vele, ezért hazudott. Szerintem tapasztald ki, hogy másban is szokott-e hazudni, mielőtt bármit is lépsz, és mindig nézz mögé, hogy mi az indoka rá. Tényleg gyerek még kicsit, de ha tényleg szereted, le tudod szoktatni erről. A korkülönbség pedig szerintem csak most mondható kicsit gáznak. Pár év múlva pont ideális lesz, csak maradj vele, vagy várd meg, ha tényleg ennyire szereted.
2015. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
51%
Remélem a kukidat ne tetted bele abba a gyerekbe. Azért élvezted te ezt ennyire mert egy idősebb csajhoz biztos kevés lennél.
2015. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Hagyd a fenébe!Korban sem hozzád való,felfogásban meg végképp nem illetek össze.Buta ez a lány.
2015. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!