Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jelöljünk ki egy napot, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelöljünk ki egy napot, hogy mikor jöttünk össze?

Figyelt kérdés

Én az első csóktól számoltam eddig, de ő úgy gondolja, így cirka 4,5 hónap után, hogy jobb lenne, ha kijelölnék egy dátumot júniusban és onnan számolnánk. De nem értem, hogy miért...? Amikor megkérdeztem, akkor nem mondott rá semmit.

18/L



2015. máj. 13. 16:27
 1/7 Yorxun Yorxun válasza:
Valójában nem mindegy?
2015. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert lövése sincs mikor volt az első csók veled.
2015. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontosan tudja, hogy mikor volt... ebben biztos vagyok.
2015. máj. 13. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
mi is közös megegyezéssel az első csók napjára tettük a kezdetet:D aztán azóta már végülis mindegy, még a fél évet sem értük meg xD
2015. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kicsilány, majd rájössz, hogy a dátumok abszolút nem fontosak. Azt csak a gyerekek tartják észben:)

28N

2015. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát ien, én 34 éves gyerek vagyok :) 5 éve vagyunk együtt, és mi az első komolyabb közeledésünk napját számítjuk kezdésnek, mivel annyira fokozatosan történtek a dolgok, és nem is volt olyan, h na most innentől "járunk". (ezt a kifejezést amúgy is rühellem, ahogy a megkeseredett és megsavanyodott embereket is).


Mi azt a napot "ünnepeljük", és pl a Valentin napot nagy ívben ...juk le :)

2015. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
előző vagyok, kihagytam hogy F :)
2015. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!