Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges 17 évesen kiégni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges 17 évesen kiégni?

Figyelt kérdés
15 évesen volt első kapcsolatom ,1 évig tartott a pasinak volt egy két "kisebb" hibája és csúnya véget ért a szakítás óta 1 év telt el azóta több pasi is volt életemben volt hogy egyszerre, ezek a kapcsolatok 1hétig max 2 hónapig tartottak (többen tudták hogy nincsenek egyedül) csak 3 al feküdtem le ,az utolsó 2 hete volt és azt vettem észre hogy nem élvezem a szexet mert nem ilyenre emlékszem,(végig egy másik srácra gondoltam,de akire gondoltam azzal tegnap előtt találkoztam és csalódtam azt hittem őt végre szeretem de még se) unok mindent ez lehet kiégés ?

2015. máj. 13. 20:02
 1/6 anonim válasza:
89%
Édesapád lennék, kapnál olyat, hogy nyulat fognál.
2015. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ez ilyen... a lelked még nem nyugodott meg teljesen

de majd jobb lesz :))

2015. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A kiégés nem kortól függ!
2015. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen csak hanyagold ezt a témát egy időre.
2015. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Neked az agyad égett ki mikor megszülettél. De a kérdésedre válaszolva, szerintem nem lehet.
2015. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Etnevel009 ***** válasza:
15évesen:Áááá....Csak 3 mal felüdtem le.Hova fajul ez a világ emberek?Egyébként azért,mert te egy(hagy ne mondjam mi)vagy.Emberek.A világ megérett a pusztulásra.
2016. ápr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!