Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tanácsoltok? Egyedül én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Egyedül én tudom az igazságot.

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó, akivel egy osztályba járok. Titkos kapcsolata van egy évfolyamtársával, amibe csak engem avatott be az osztályból (pont azért, mert mindenkit kibeszélnek a háta mögött) és most valahogy azt kombinálták ki, hogy a srác zaklatja (látták, hogy legutóbb vele beszélt) és hogy megvédjék jól beolvastak szegény srácnak, hogy kopjon le. És ez azért a srácnak is fájt, elege van már így is a titkolózásból, de barátnőm a pletykák és egy lelki probléma miatt fél elismerni, hogy nekik viszonyuk van. Nekem sírta ki a bánatát, de nem tudok épeszű segítséget nyújtani neki.

2015. máj. 14. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Mi lett az oldallal?:/
2015. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
szegény
2015. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se beszélj róla az engedélye nélkül, ne kockáztasd egy barát elvesztését. Viszont próbáld meg meggyőzni, hogy nem kell a pletykáktól félnie("Ki beszéltek a hátam mögött? Ha már úgyis ott vagytok, akkor kinyalhatjátok a s*ggem!"). A lelki problémához nem tudok hozzászólni, hogy mit kéne tenni(nem értek a pszichológiához, bocs). Valamint a fiú is megpróbálhat beszélni vele ebbe a helyzetben, hátha neki enged. Nem jó az embernek magában tartania a dolgokat.
2015. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok. Lehet, azért titkolja, mert még túl fiatal egy kapcsolathoz. Ha nem ezért, akkor meg nem kell titkolni, az természetese, hogy az emberek beszélnek a másikról a háta mögött, csak az a kérdés hogy jóindulatúan vagy rosszindulatúan beszélnek-e. Ha azt hallod, hogy rosszindulatú dolgokat mondanak, akkor pedig megvédheted.
2015. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még a kérdés kiírását sem értem. Szoktam olvasni én itt is melegekről meg nem melegekről is.
2015. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, rossz helyre írtam az utolsó választ.
2015. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!