Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy 15 éves lánynak 21 a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 15 éves lánynak 21 a barátja, akkor mennyi arra az esély hogy két éven belül lefekszenek?

Figyelt kérdés
Nagyon szertjük egymást,de félő hogy nem fogunk magunkkal bírni,így is valamelyik nap mejdnem megtörtént. Én még szűz vagyok de a barátom már nem. Mit tudnék/tudnánk tenni hogy ne feküdjünk le még legalább 1,5 évig?

2015. máj. 14. 11:48
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
84%

hát ha már majdnem megtörtént akkor hogy bírnátok még 1.5 évig?

miért kell annyit várni ha szeretitek egymást?

2015. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%
elmondod neki hogy még nem szeretnéd! én pont másfél évet vártam egy lányra hogy lefeküdjünk!
2015. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a srác nem fog rád másfél évet várni. A mai viszonylatban nézve nem vagy már annyira fiatal.
2015. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom neki hogy ne csináljuk akkor nem csináljuk. Őszintén szólva szeretném,de az anyukám biztos nem engedné
2015. máj. 14. 12:01
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem tudsz tenni. Vagy lefekszel vele, vagy ott hagy.21éves fiú, ha tetszik más lányoknak is miért várna másfél évet, hogy veled lefeküdjön? Miért akarsz várni másfél évet? Vagy enged el és várj te másfél évet aztán találj mást és azzal tudsz lenni. Ha szereted legyél vele. Lehet nagyon sokféleképpen szexelni úgy, hogy rád vigyázzon. Még úgy is hogy szűz maradsz/ nem jó de lehet/. Tanulj meg szexelni és neked is jó lesz.
2015. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád is ott szokott lenni? :)

Gondolom, hogy másfél év múlva engedné.

Egyébként szerintem még fiatal vagy, főleg egy 21 éves fiúhoz.

Ha nem akarod még, akkor ne kerülj olyan helyzetbe, hogy megtörténhessen. Ne vetkőzzetek le, ne pettingeljetek.

2015. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Amikor tegnap majdnem megtörtént nem volt ott de ha ott van akkor nem csinálunk semmi komolyat. Ha szeret akkor nem hagy ott azért mert nem fekszek le vele rögtön. Másfél év múlva biztos engedné anya de most egyenesen felpofozna ha odaállnék elé ezzel
2015. máj. 14. 12:15
 8/33 anonim ***** válasza:
88%

"Ha szeret akkor nem hagy ott azért mert nem fekszek le vele rögtön."


Könyörgöm, másfél év -.- Egy 21 éves férfinak már vannak szükségletei, amit te másfél évig nem fogsz tudni kielégíteni. Tudod mi lesz ebből?

Kacsingat majd erre-arra, és ha talál valakit, akivel le tud feküdni, akkor lefekszik vele. Te meg majd jössz sírni gyakorira, hogy megcsalt a pasid, miért?

2015. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
52%
15 évesen már nem kisgyerek vagy ha pasid is van... a szex pedig a kapcsolat része, nem valami rossz dolog hogy várni kéne és halogatni évekig. Fél év várakozás még okés, de többnek semmi értelme. Anyucinak meg semmi köze ehhez, ha az ő engedélye kell akkor várhatsz még 20-30 éves korodig. Ha félsz lefeküdni a barátoddal akkor meg nem neked való még a kapcsolat.
2015. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon sok fele midszer van amivel ideiglenesen helyettesitheto a szex ha erdekelnek irj privit es elmagyarazom oket :)

Mi 2 evig voltunk egyutt szex nelkul es egyaltalan nem volt olyan nehez mint hallatszik ( most is velem van)

18/L 20,5/F

2015. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!