Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek már nem szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem szeret?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk. A barátom alapból is elég szűkszavú de mostanában mégjobban. Ő soha sem ír rám pl. facen mindig én keresem. Ha én nem szólok ő sem szól, ha én nem mászok rá ő sem rám. Ha odabújok mellé egy perc múlva megkérdezi hogy na mit csináljunk, mintha legalább is annyira zavarná hogy odabújtam hozzá. Eddig mindig azzal nyugtattam magam hogy biztos szeret ha minden hétvégén eljön. De azt is az anyja álja, neki az nem kerül semmibe. Egyre jobban kezdek elbizonytalanodni hogy tényleg szeret-e. :S

16/L


2015. máj. 14. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:

pozitivnap.hu/napi-pozitiv/14-jele-annak-hogy-megtalaltad-az-igazit


:)

2015. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!