Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20vagy 24 éves?

Figyelt kérdés

Van 2 fiú. Mind a kettő udvarol nekem de nem tudom eldönteni melyiket válasszam... Az egyik 20èves ès itt Dortmundba èl ő is. Focista ès romàn.

A màsik 24 éves nyáron fog ide költözni komolyabb fiú mint a másik őszintèn szeret de anya nem fogadja el mert nagyon roma. ő diszpècser


2015. máj. 17. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik a rosszabb. Mind 2 fiú típusról vélemény:

20 éves: Focista, a focisták g*cik, nagyképűek, komolytalan idióták, a csajozás az életük. Könnyen megbánthat, kihasználhat.

24 éves: roma, az itt a baj. Ha rendes is ott van a családja, romácal nem szabad kikezdeni.

2015. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*romákkal
2015. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ebbe a focistàba is benne vannak Ezek. A cigàny pasi annyira nem cigàny. Jo a beszèdèn ès a börèn meglàtszik ezèrt nem akarja anyu. De normális illemtudobb mint a focista... èn egyikkel se akarok kikezdeni
2015. máj. 17. 17:05
 4/6 anonim válasza:

Na én hozzá szoláaom


20 éves és román (nem csodálom hogy kiment ot még nehezebb megélni) de még focista is abbol bahyon jonak kell lenni hogy megtudj élni és 40évesen már nem fogja birni akkor mi lesz vele/veletek?


24 roma hát hogy is mondjam sosem szabad kikezdeni velük és majd bizros megy utána a családja és akkor lesz majd baj és ráadásul ezérr összeveszni az anyukáddal nem éri meg

2015. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Roma pasinak a szülei angliàba èlnek. Az öccse lakik csak itt ès azèrt akar kijönni mert otthol csak a Haverok. A romànnak van mas szakmàja csak ez a hobbija ès inkább ezt csinàlja hisz pènzt is kap èrte.
2015. máj. 17. 17:27
 6/6 anonim válasza:
itt nem anyád véleménye a mérvadó mivelhogy nem anyád fog járni a fiúkkal hanem te.
2015. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!