Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tovább? Tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Hogyan tovább? Tippek?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel 1 hónapja, úgyérzem újra kezdeném vele, ezt ő is tudja, de esélytelen mivel fb-on is letiltott. Sokat gondolok rá, és nem hiszem hogy lesz még egy ilyen kapcsolatom. Minden nap találkoztunk, jól éreztük magunkat, közel lakott, nagyon szerettem.. tökéletes volt. Szerintetek mitévő legyek, hogy elfelejtsem? Tudom, ''lehet'' hogy visszajön,de addig is kell kezdenem valamit magammal. Esetleg csajozzak vagy mit kéne tenni?

2015. máj. 17. 19:10
 1/10 A kérdező kommentje:

Esetleg próbáljak békülni vele ? De hogyan ? A számát is kitöröltem.

Ilyeneket is kaptam tőle: [link]

Végülis 3 hónapot voltunk eggyütt. Egyébként azért szakítottam vele, mert találkozott az egyik volt barátjával egy egész délután. ezen akadtam ki, amúgy nyílván nem csalt volna meg, de utólag mindegy.

2015. máj. 17. 19:14
 2/10 anonim ***** válasza:

Keresd fel valahogy. Menj ki elé suli után pl. Vagy kérd el az egyik barátnőjétől a számát. Keresd fel és mond meg neki, hogy szereted nagyon, nem tudod elfelejteni, hülyeséget tetté, nem akarod elveszíteni és, hogy aznap csak hírtelen bekattantál, rossz napod volt.

16/F

2015. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a számát írtam neki smst. Benne volt amiket írtál Köszi a tippeket. Az utolsó mondat, hogy ha jelentek neki vmit akkor válaszoljon. Szóval innentől rajta áll.
2015. máj. 18. 04:25
 4/10 anonim válasza:
Ha szereted, akkor harcolj érte. Tény h hülyeséget csináltál meggondolatlanul, de ha szeret, akkor újra fogja kezdeni veled. Tegyél meg mindent, hogy visszakapd. Keresd, menj elé, éreztesd vele, hogy szereted és megbántad amit tettél. Remélem sikerül ;) 17/L
2015. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha ennyire fontos neked,akkor ne érdekeljen semmi és senki,csak az,hogy újra együtt legyetek,ez legyen a fő cél! Sokan hibáznak ilyen téren és a bolhából elefántot csinálnak,pedig nem is olyan bonyolult ez az egész.. :) Sok sikert! 17/L
2015. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de hülyét nemfogok magamból csinálni, ha szeret akkor feloldja a tiltást és keresni fog. Lényegében Ennyi, én mindent megtettem
2015. máj. 19. 19:43
 7/10 A kérdező kommentje:

Szeretlek nagyon! Nem tudlak elfelejteni..minden nap rád gondolok. Hülyeséget csináltam aznap amikor szakítani akartam csak hirtelen bekattantam meg szar napom is volt. Nem tudok nem rád gondolni.. Mivan veled hogy tehetem jóvá stb. Nekem meg neked se kell más. Ha nem akarsz tőlem semmit már akkor sajnálom.. Én basztam el. Ha jelentek még vmit akkor válaszolj. Szeretlek


Erre nem válaszolt. Utána írtam ezt:

"soha nem akarlak elveszíteni" ezt te írtad 3.17én nekem egy lapra a 2 hónap emlékéül, azthittem komolyan gondolod, sajnálom hogy nem kezdjük újra. De ahogy akarod, szia


Erre sem válaszolt szóval részemről ennyi.

2015. máj. 19. 19:45
 8/10 anonim válasza:
Nagyon sajnálom ezt az egészet. De ha együtt kell lennetek, úgyis együtt lesztek ;)
2015. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azóta volt valami? Vegyél neki valami szépet vagy nem tudom. Szerezz neki meglepetést. Személyesen kérj bocsánatot, ne sms-ben.
2015. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De hogyan? Mondta hogy nem akar többé látni.. Elv már alakul neki egy új kapcsolat.. Max smst tudok neki írni de kétlem hogy akarna találkozni velem
2015. máj. 28. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!