Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Mindenképp kizáró ok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mindenképp kizáró ok, ha sárgák a fogaim, önhibámon kívül?

Figyelt kérdés

Sajnos genetikailag nagyon rosszak a fogaim. Sárgák és rosszak is. Nem tudok ellene mit tenni. Igyekszem naponta legalább kétszer megmosni, fehérítős fogkrémmel, de ami gyárilag ilyen, azon nyilván nem segít. Fogorvossal is beszéltem, hogy esetleg fogfehérítésről lehetne-e szó, de nem megoldható. Egyrészt akkor csak 'visszafordítani' tudják (szerinte) a dolgokat, szóval eredetileg sárga fogakra nem sokat használ, másrészt pedig kiskoromban rengeteg gyógyszert kellett szednem, ami meglátszik a fogaimon is. Az egyik első fogamon van egy folt, ami annyira nem feltűnő, de közelről látszik. Ezen kívül sajnos zománchiányosak is.

Egyszerűen szégyenlek rendesen mosolyogni, mert szégyellem a fogaimat, de nem tudok semmit tenni.

Nektek kizáró ok lenne?


Természetesem minden normális válaszra megy a zöld pacsi ;)


14/L



2015. máj. 18. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Így látatlanban nem tudok mit mondani, attól függ mennyire sárgák.
2015. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne kizáró ok. Fogd fel úgy, mint pasiszűrőt. Akinek csak ez fontos, mehet is a levesbe, aki pedig Téged szeret, elfogad a sorsoddal és persze a fogaiddal együtt. :)
2015. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap láttam vásárlás közben egy nyuszi lányt.


A felső állkapcsa annyival előrébb volt hogy teljes zárt szájtartással a felső fogsora a szájának az alsó része előtt volt.

Nem tudom érthető-e, de amikor egy normál ember szájának alsó és felső fele összeér neki a fogai az alsó szája elé lógtak vagyis nem tudta rendesen összezárni a száját.


Hát eléggé meglepődtem rajta és pont azon kezdtem el gondolkozni hogy nálam ez kizáró ok lenne-e mert egyébként a csaj rendesen jól nézett ki és láthatóan nem nagyon izgatta magát miatta.


Szerintem tanulhatnál tőle mert a te eseted ehhez képest kifejezetten szerénynek mondható.


Nem nagyon kéne ezt a dolgot ennyire a lelkedre venni.

2015. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem :)

14/F

Ha gondolod írj, szívesen beszélgetnék :)

2015. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem mert az enyém is ilyen
2015. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Nem lehet a fogaidra olyan lapokat rakni, amit csiszolás után szoktak??? vagy koronát???

vagy ha megteheted elmehetsz egy esztétikai fogorvoshoz

csak drága, de lehet tudna megoldást a problémádra, nemúgy mint a macskajancsi házi fogorvosok....

2015. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha minden (első) fogamat lecsiszoltatnám és fehér "lapokat" rakatnék rá vagy koronát, szerintem kb. a házat kéne eladni, hogy ki tudjuk fizetni... :/
2015. máj. 19. 16:09
 8/14 anonim válasza:

azért írtam hogy "ha megteheted"...(anyagilag)...

én is megcsináltatnám az enyém értelmesebb fogorvossal, csak alszik a pénz... itt meg nincs rá lehetőség esztétikailag rendbe rakatni :(

2015. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

utolsó nem érted


nem anyagilag van gond


hanem újra kéne csináltatni az egész száját, és fiatalon az egészséges fogakat nem kéne szétcsiszolni hogy aztán valami lapokat ragasszanak rá vagy mi a fenét

2015. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

én nem is mondtam hogy csináltassa újra az egészet...csak felvetettem valamit....de mindegy azt csinál amit akar!!!

csak ne írjátok neki hogy így jó, mert úgyis mindenki itélkezik és elvár dolgokat, a mai emberek nem tudják az embert úgy elfogadni ahogy van, mert mindenben tökéletesnek kell lenni, vagyis megkell felelni...ami lehetetlen!!!!

2015. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!