Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányoik! Ti hogyan fogadjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoik! Ti hogyan fogadjátok ha a fiú egy kicsit perverzkedik már az elején?

Figyelt kérdés
Semmi komoly csak viccelődés. szándékosan kétértelmű megjegyzések

2015. máj. 18. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nevetnék egyet, játékosan fejbe csapnám :D

De inkább nevetnék :P

Már,ha a fiú is olyan, hogy jól tud viccelődni az ilyen dolgokkal :D

2015. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én mindig ezt csináltam és mindig sikere volt... :D
2015. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tolakodónak, illetlennek. Kellemetlennek. Az ilyet csak bizonyos embereknek bizonyos idő után - addig taszít.
2015. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is kicsit taszít.. azt az érzést kelti,hogy csak ki akar használni, ilyenkor elbizonytalanodok a folytatással kapcsolatban :/
2015. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha szimpatikus akkor viccesnek tartom, és visszavágok, ha meg tetszik a fiú akkor abszolút. De mindenki más
2015. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
😃attol fugg h ki..ha egy olyan szemely akiert sokaig oda meg vissza voltam titokba akkor nevetnek rajta bar felmerulne bennem a gyanu h mi van ha csak ARRA megy
2015. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
megjegyzesek jok, foleg h a lanynak nem esik le
2015. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!