Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor szakítsak a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szakítsak a barátommal vagy sem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: én egy 18 L vagyok ő pedig 19.Nos az a baj,hogy iszonyat ritkán találkozunk kb heten 6-7 órát tudunk együtt lenni. Iskola időben nyáron meg még kevesebbet ,mert neki is más dolga van mint nekem stb. Most épp első éves egyetemista. Szeretem és ő is szeret ,de nekem ez így nem oké ,ha hét közben együtt vagyunk pár órát azt is szexel töltjük aligha van más nincs sok időnk.Ez egy részt kínoz is hét közben másrészt meg rontja is a kapcsolatot.Eltávolodunk egymástól.Az agyam ,azt mondja ,hogy szakítsak ,mert ezt a 8 hónapot is alig bírom nem hogy a következő 4 évet.Összeköltözni meg addig úgysem tudunk.De a szívem nem akarja elengedni.. Viszont iszonyat sok szenvedést takarna az elkövetkezendő legalább 4 év van hátra... Úgy érzem,hogy nem fogom kibírni ,azt a négy évet.Szeretem ő is szeret ,de ez nekem túl nehéz és sok már most is alig bírom.. mi lenne tovább? Ha meg otthagynám nem szenvednék annyi ideig ,mint mellette a hiányától.

#szerelem #nehézség #kapcsolat #szakítás #hiány #szakítsak-e #együtt maradni
2015. máj. 19. 12:40
 1/1 anonim válasza:
Hozzáállás és szemilyiségtől függ a dolog. Nem tudom, h az elején mennyit tudtatok találkozni, de szerintem ez nem ok arra, h szakítsatok, főleg h hetente 6-7 órát vagytok együtt. Én is egyetemre járok, a párom dolgozik és van, h 1 héten 1x tudunk 4 órára találkozni és ez már hónapok óta így megy. Még 1x sem fordult meg a fejemben, h ezért hagyjam el, mert tudom jól, h erről ő sem tehet. Tudom, h ő is szeretne velem több időt eltölteni,de be kell érnünk ennyivel és sosem elégedetlenkedtem, sosem vágtam ezt a fejéhez. Így szeretem őt ahogy van és elfogadom a helyzetet. Ha a sors is úgy akarja, akkor az egész életünket együtt élhetjük le és annyit lehetünk még együtt, h még elegünk is lesz egymásból :D
2015. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!