Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A szüleim nem engednek el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nem engednek el a barátomhoz. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

(Meleg kérdés, homofóbok válaszából köszönöm, de nem kérek)


Egyik ismerősöm révén ismertem meg egy srácot, aki kissé messze lakik (90 km). Nagyon régóta szeretnénk találkozni. Nemrég megkértem a szüleimet, hogy engedjenek el, de ők nem akarnak elengedni.

Mit lehetne tenni, hogy elengedjenek? 16/f



2015. máj. 19. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Fenyegesd meg őket, hogy ha nem engednek el, akkor álmukban kinyírod őket. :D


Nekem bevált.

2015. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Talán nem szeretnék, ha a fiuk másik fiúhoz járkáljon, már ha tudják rólad.
2015. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudják rólam, és az előző kapcsolatomról is tudnak (igaz, ott nem volt nagy távolság).
2015. máj. 19. 16:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínű a távolság zavarja őket. Féltenek, ennyi.
2015. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja, hogy a féltés a magyarázat, de ennyire, csak nem félthetnek, hogy az a boldogságomat akadályozza.
2015. máj. 19. 16:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy bánatot nem. A szülők eléggé érdekesen tudnak viselkedni, ha a csemetéjük jólétéről van szó.


Próbáld meg kicsit körüljárni velük a problémát, hátha rájössz pontosan mi zavarja őket. Az, hogy nem ismerik személyesen a srácot? Vagy az, hogy 90 km szerintük hatalmas távolság? Pl. meghívhatjátok ti a srácot hozzátok, találkozhattok félúton egy cukrászdában, vagy egy közeli nagyvárosban...


(Egyébként 90km 16 évesen orbitális szívás.)

2015. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi is gondoltunk arra, hogy ő jöjjön először, de elég szűkösen élnek, így ez ki lett zárva.
2015. máj. 19. 16:59
 8/11 anonim válasza:
100%

1. Gratulálok hogy felvállaltad a szüleid előtt(én félek megtenni)

2. Kérlek meséld el hogy a szüleid hogyan reagáltak.

3.Nos ha a Szüleid járnak munkába akkor el is tudnál menni otthonról a tudtuk nélkül vonattal,autóbusszal.

Ha mégsem akkor ajánlatos egy félúti találka egy parkban vagy akárhol.

Ha az o szülei is tudnak róla akkor meghívhatnák a ti szüleiteket egy ebedre.Ami lehet egy kicsit kínos lenne a kettőtök számára de nem biztos.

Elmensz a Play-it re és ott taliztok.A másik srác egy kicsi pénzt megspórol hogy tudjon menni.

Nos egyelőre ennyi jutott eszembe de sok sikert kívánok nektek. 16/F

2015. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8:

Köszi szépen :)


Anyum eléggé megszeppent a hallatán, mert egy részt nem igazán vagyok otthonról elmenős típus. Ami kissé jobban aggasztja őket az az, hogy a neten ismertem meg és félnek attól, hogy esetleg egy teljesen más személyt ismertem meg.


Félúton nem tudnánk találkozni, mert nem igazán ismerünk más helyeket a lakóhelyünkön kívül. Ezért marad a vagy nála vagy nálam lehetőség, amiből marad a nála, mert neki nincs pénze az utazáshoz (most hétvégén). És mivel nem out-olt még, ezért nem is lehetne a szülőkkel leszervezni egy ebédet. Ami még nagyban befolyásolta őket (ők mondták), hogy mivel nem tudjuk kevesebb utazással összehozni a talit, ezért több naposra terveztük, amiből kifolyólag nem lenne elég egy szimpla ellógás itthonról.


A válaszodat pedig köszi, megy a zöld pacsi :)

2015. máj. 19. 21:39
 10/11 anonim válasza:
100%
Koszi a válaszod, rendes srác lehetsz Minden jót nektek :D
2015. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!