Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kutakodnátok a párotok után,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutakodnátok a párotok után, ha éreznétek hogy valami nincs rendben, de képtelenség lenne megbeszélni vele hogy mi a baj?

Figyelt kérdés

A barátnőm elég különc, kevés ismerőse van, nem nagyon beszél senkivel, bár nekem ez pont bejön mert kb. én is ilyen vagyok. Facen is kb. 10 ismerőse van a családja meg én. Viszont pár hete felvett isminek egy srácot, akiről nem tudom hogy kicsoda és azóta tökre megváltozott. Kevesebbet beszélünk, hiába kérdezem miújság vele azt mondja semmi.

Azt mondja aludni megy és mégis még órákig fent van facen. Ha együtt vagyunk unott, feszült, nincs kedve semmihez. Kevesebbet szexelünk mint régen. És hiába kérdezem nem mond semmit. Megöl a kíváncsiság hogy ki ez a csávó és hogy miatta van-e ez az egész, és történetesen tudom a barátnőm face jelszavát. Ti belépnétek hozzá a helyemben?

18/F


2015. máj. 21. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Én belépnék :D
2015. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tortenetesen, extrem esetben fel is jelenthet, ha belepsz a jelszavaval.


Az mondjuk latszik hogy eretlenek vagytok egy kapcsolathoz, de itt egy jotanacs: ha nem tudsz vele szemtol-szemben beszelni, szakitsatok meg most, mielott jobban belebonyolodtok a dologba. O nem oszinte veled, te meg a tudta nelkul akarsz kutakodni a maganeleteben - egyikotok sem kulonb a Deakne vasznanal.

2015. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!