Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha állítólag szeret engem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ami az eszembe jutt kérdése:

Ha állítólag szeret engem az a személy vagyis az életem értelme, de mégis más lányoknak is ír szíveket és stb. meg más lányok becézgetik azt a fiút. Szerintetek megcsal? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 19:28
 1/8 anonim válasza:
Ha egyszerre több lánnyal van így, akkor valószínűleg csak szeret udvarolni, megcsalni később fog.
2015. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ezt te honnan tudod?Nyomozol utána?
2015. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ÚÚR ISTEN!!

Kedves kérdező!


Attól hogy drága pali szivecskéket ír valakinek, még nem azt jelenti hogy mással hempereg. A facebbok jelszó megadása a társnak, már nem egy kapcsolatot tett tönkre, mellesleg jobban is bízhatnál szegény csókában.

De egyébként te ismered őt, te tudod hogy mit jelent ez nála. :)

2015. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem nyomozok utanna, de feltuno amit ir, csinal. lehet hogy nem hempereg masokkal de azert na:) rossz erzes hogy mas is ugy nevezi ot hogy szerelmem, kicsikem, stb...hat akkor csak is arra tudok gondolni hogy megcsal. es allítolag ezek csak a spanjai..
2015. máj. 24. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
jah úgy más, ebben az esetben kitépném a szívüket :)
2015. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ez a fiu nagyon kulonleges:) azt irta hogy nem tehet rola hogy szeretik a lanyok...de nem akarok ossze veszni foleg nem akarom elvesziteni, szooval turom ezt
2015. máj. 24. 20:34
 7/8 raczviktor válasza:
hagyd ott lesz nála jobb aki megérdemel téged.
2015. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ugyan így voltam barátnőmmel. szivecskézet,hízelgős szmájli cuki becézések a "csak haverjának".. engem később kidobott mert lebukott,hogy csapta neki a port idő közben. NINCS LÁNY ÉS FIÚ BARÁTSÁG
2017. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!