Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom szakított velem, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babóca14 kérdése:

A barátom szakított velem, és nem hajlandó megbeszélni és egyáltalán reagálni rám. Mit tegyek? 16/l

Figyelt kérdés

4 hónapot jártunk négy napja szakítottunk... szerintem volt elég szabadideje mert csak hétvégente találkoztunk és suliba együtt mentünk meg jöttünk, de máskor nem találkoztunk hétköznap. Aztán elutaztam négy napra és amikor visszajöttem, közölte hogy szakítsunk. Én már előtte felhoztam a témát de akkor még nem akarta. Nagyon szeretnék vele beszélni mert én hiszek bennünk és hiszem hogy meg tudjuk oldani.

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2015. máj. 29. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szard le, nézz másikat!
2015. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ehhez is két ember kell.Ha ő nem akarja,akkor nem tudsz mit tenni :(
2015. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát szerintem ha ennyit jelentesz neki hogy meg sem szeretné beszélni akkor ne foglalkozz vele nem éri meg :) Ha lenne benne tartás akkor akármi is legyen az megbeszélné!
2015. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi rendesek vagytok hogy normálisan válaszoltok, itt elég sok a troll, aki mások problémáiból viccet csinál... nem mondom hogy nem vicces de akkor is :D :)
2015. máj. 29. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!