Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm szakított, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított, mert megbántottam. Tehetek még valamit?

Figyelt kérdés

Mostmár azt mondja jobb lesz ez így legalább több idő jut barátnőkre de szerintetek érdemes nála próbálkozni?

Valahogy visszahódítani?

Sokat veszekedtünk marhaságokon.

22F


2015. jún. 3. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Késő bánat. Te cseszted el, te bántottad meg. Vegyél virágot vagy azért csak tudod mit szeret, hogy hódíts vissza kreatívan.

Amúgy hány éves a "volt" barátnőd? Mert simán mehetett volna a felnőtt párkapcsolatokba mert 22 vagy.

2015. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

22 ő is.

1 évet voltunk együtt.

Amoda hiába rakom, mert max 1-2 válasz jön rá.

2015. jún. 3. 23:02
 3/5 anonim válasza:
Tehetsz-e még valamit? Nem, már mindent megtettél, szakított! :) Bocsi...Ezt neked kell érezni. Ez a szöveg, hogy legalább több idő jut barátnőkre, ez egy légből kapott baromság. Ha sokat veszekedtetek, lehet, hogy nem ő a igazi, hagyd egy kicsit, hogy az idő segítsen, én most nem nyomulnék.
2015. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mivel bántottad meg, mert nem mindegy. Mondjuk ha megsimogattad a barátnőjét, az más mintha csak fellökted VÉLETLEN és leesett a lépcsőn. Egy kicsit konkrétabban :D
2015. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokat veszekedtünk, mert ő alig akart szexelni. Havi 1 vagy 1 sem. Mondtam rá néha csúnyákat.
2015. júl. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!