Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is "megfojtom" a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is "megfojtom" a barátomat?

Figyelt kérdés

Messze lakunk egymástól, de hétvégén mindig itt van, viszont én hétköznap is szeretnék vele beszélni, nincs sok időm délután mert suliba járok egy csomó külön foglalkozásra, este meg hamar le kell feküdnöm mert kicsit messze van a suli és korán kelek. Szóval annyira sok időt nem kérek, de azért igazán jól esne ha kicsit dumálnánk facen, felhívna telón hogy mi újság velem, és nem az lenne hogy ő pont akkor tűnük egy a haverjaival valahova amikor én ráérek, tegnap is mondtam neki hogy ma hamar hazaérek bármikor ráérek írjon ha szeretne, de pont addigra esett fel facera mire nekem már aludni kellett menni. Ma is ráérnék hívtam is hogy dumálunk-e de nem vette fel. Mindig csak én keresem őt. Szerintetek megfojtom ezzel vagy ezek még normális elvárások lennének?

16/L


2015. jún. 4. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát... eléggé elhanyagol téged a barátod
2015. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátoddal van a baj....nagyon szerelmes vagy belé ? Mert szerintem ez nem jó nektek
2015. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem sem kérsz sokat tőle. Ha szeretek valakit, mindig várnám,hogy mikor beszélhetek vele újra. De úgy látom, neki elég a hétvégi találkozó is.


Szóval.. én komolyan megmondanám neki, hogy ha ennyire elhanyagol továbbra is, akkor inkább hagyjuk. 30 percet nem bír rád szánni egy nap?? Hihetetlen..

2015. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem normális elvárások lennének. Az én párom is fel szokott hívni csak úgy napközben vagy ír egy sms-t csak mert hiányzom neki. Sajnos mi sem tudunk találkozni minden nap. Mondjuk csak 2-3 napon nem, de aznap is beszélünk facebookon vagy telefonon. Mi valahogy kölcsönösen hiányzunk mindig egymásnak :) Nálam ez valahogy alap hogy ha szeretek valakit minél többet beszéljek vele.
2015. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont az ilyen lányokat értékelem. Barátnőm is ilyesmi típus.
2015. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!