Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hagyjam és felejtsem el vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam és felejtsem el vagy várjak rá? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok lány és 2 hete elkezdtünk randizni egy 22 éves sráccal és minden jól ment boldog voltam vele, stb...aztán mondta hogy van egy exe akivel barátok maradtak ritkán de találkoztak és megkérdezte hogy találkozhat-e vele. Kizárólag csak mint barátok, biztam benne mondtam, hogy nem nagyon dijazom de menjen. utána rá egy napra mondta hogy elbizonytalanodott velünk kapcsolatban. Aztán rájött hogy lehet hogy még csak fejben zárta le a kapcsolatot ( még mielőtt velem összejött volna akkor is találkoztak, de nem érzett semmit) és egy napon át gondolkozott hogy velem maradjon vagy inkább fejezzük be a kapcsolatot mert ő nem akarja hogy nekem rossz legyen, nem akar bántani, azt sem akarja hogy azt higyjem hogy kihasznál.stb..mondta hogy ha a szivére hallgat akkor a lányt választaná de nem jönne vele össze újra legalább is nem sok esélyt lát rá. ha az eszére akkor mellettem maradna. Imád velem lenni, nagyon boldog velem, de tudja ha engem választott volna akkor nekem csak fájnak hogy nem szeret még szívből. Ezt mondta. 2 napja szakitottunk és mondtam neki hogy várok rá de nem örökké ( pár hónapot) azt mondta hogy nem akar elvesziteni végleg. Azóta egyszer irt hogy eszébe jutottam, de nagyon furcsán beszél velem, távolságtartóan, szomorúan vagy kedvtelenül nem is tudom hogy irjam le...a szülei megkedveltek össze akanának minket hozni, az exét viszont a házba sem engednék be, ezt már akkor megbeszélték mikor annó vele volt együtt..azt is mondták hogy biztos hogy nem szerelmes az exébe de azt mondta nekik a srác hogy van benne valami ami valamiért hozzá köti..a mostohaapja azt mondta hogy két hónapot ha tudok várni addigra tudni fogja hogy szeret engem.


Nem tudom mit csináljak.

Keressem?

Írjak neki?

Várjak rá?

Meddig várjak rá?


Teljesen tanácstalan vagyok. :(



2015. jún. 7. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:

Még mondtam neki, hogy csak akkor várok rá ha tényleg van esély arra hogy összejöjjünk.


Azt válaszolta hogy:

" Nem igérek semmit "

2015. jún. 7. 19:08
 2/4 A kérdező kommentje:
összejött az exével.
2015. jún. 9. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg is írtad a kérdésedre a választ;összejött az exével,meg nem is ígér semmit.Akkor jobb elengedni,minek csinálsz magadnak esetleg fájdalmat?Egyértelmű,hogy ilyen érzelmű fiúnál csak pótlék lehetsz.
2015. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. jún. 10. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!