Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról? Egy fiú megkomolyodhat? 14 évesen meddig fog működni?

Figyelt kérdés

Egész fiatalak vagyunk, osztálytársak, mind ketten 14 évesek. Amikor az osztályunkba került rettentően szimpatikus volt, "szerelem első látásra". Ő elég lazára vette a kapcsolatait, a leghosszabb kapcsolata 2 hét volt. Azonban Ő engem nem nagyon kedvelt vagy nem tudom. Nagyon furcsán viselkedett. Én próbáltam nem szeretni, volt is kapcsolatom egy idősebb, 16 éves fiúval de szakítottunk mert nem éreztem jól magam.

A megismerkedésünbkre 514 napra összejöttünk és azt mondta felejtsem el amit egy éve mondott. Azóta is együtt vagyunk, van hogy keveset foglalkozik velem, de nagyon jól megvagyunk. Nem veszekedünk, sokszor nevetünk és mindíg ölbe kap. Csupán bizonytalan vagyok, mert félek, hogy egyszer elveszítem.



2015. jún. 12. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg gyerek szerelem. Idovel mindketten megvaltoztok majd meg megkomolyodtok es vagy elmelyul a kapcsolat vagy vege lesz. Meg rengeteg idotok van , maradjatok igy ahogy eddig amig jol erzitek magatokat. :)

18/L

2015. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! Mnet a zold kez c:
2015. jún. 12. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, minden felnőtt egy 14 éves fiú szintjén marad... milyen kérdés ez mégis? Amúgy meg gyerekszerelem, most még nem is kell komolyan venni.
2015. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!