Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az ilyen helyzettel mit lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen helyzettel mit lehet kezdeni? (vigyázat, eléggé hosszú)

Figyelt kérdés
Szóval egy másfél hónapja egy osztálytársammal(fiú) játszottunk egy online játékot, olyan multiplayereset, és behívta pár barátját, akik közel laknak hozzá, és szintén játszanak. Ő nem mindig volt fenn, de a barátai jófejek és megkedveltek, és olykor-olykor külön is játszottam velük. Egyszer az egyikkel beszélgetünk skypon csak úgy, és megkérdezi, hogy nem lenne-e kedvem élőben is találkozni. Gondoltam, ez csak baráti találkozás, csak egy kis hülyülés, meg minden, de nem az volt... Megmondta, hogy nagyon tetszem neki, ami már önmagában levett a lábamról, mert én nem az a minden pasi álma típusú csaj vagyok. Bevallom nekem is tetszett egy kicsit a helyzet, főleg, hogy előtte még soha nem volt ilyen barátom. Erre ő elkezdett tapizni, és meg is csókolt. Ő most 16 éves, és már nem szűz és mindig AZT akarja csinálni, amit én megmondtam neki, hogy 14 évesen nem akarok, és vallásos is vagyok, szóval még egy jó ideig nem szeretném, de ő csak tovább próbálkozik. Egy kis idővel később rájöttem, hogy semmi közös nincs bennünk és egyáltalán nem illünk össze. Nagyon féltékeny típus, ellenben én nem nagyon vagyok az, és én olyan bevállalós típus vagyok, egy bizonyos mértékig, de pl simán levetkőzök egy barátja előtt fehérneműre, ha nem zavarja. (de igen) Persze kedves, meg jófej, de nem vagyok belé szerelmes. (plusz az az osztálytársam aki révén ismerem régebben tetszett) Nemrég az osztálytársam áthívott magához, és találkoztam élőben egy másik haverjával, aki a barátomnak is jó barátja, és vele már szintén játszottam. Hülyültünk együtt és mind a hárman levetkőztünk félmeztelenre (rajtam melltartó), felelsz vagy mersznél szájrapuszi, de semmi komoly. Tőlük megtudtam, hogy ahova vidékre lejár a pasim(minden hétvégén), van egy másik lány, aki szintén tetszik neki, és ő gondolkozik, hogy vagy ő, vagy én. Ő nem tud arról, hogy én ezt tudom. Plusz az osztálytársam és a másik barátja is jobban tetszik mint a pasim, és jobban is elvagyok velük. Most szakítanom kéne vele? 14/L

2015. jún. 17. 18:58
 1/6 anonim válasza:
hááát ez eléggé patt helyzet...
2015. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lol... és itt még van kérdés? nem véletlenül mondják, hogy 14 évesen még nem elég érettek a gyerekek
2015. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, én sem akartam ilyen "komoly" párkapcsolatot, és kár volt csak hagyni magam az elsőnél. De minél többet várok, annál jobban fog fájni, neki és nekem is, és azt nem szeretném.
2015. jún. 17. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, ugyan mire vársz?
2015. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki, mint macskát sz*rni.
2015. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy végig olvastátok, szerintem is így lesz a legjobb.
2015. jún. 18. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!