Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az első randi eseményeit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi eseményeit röviden leírnátok? Mindenki véleményére kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Azért is kérdezem, mert nekem tegnap volt úgymond randim egy lánnyal, akivel szinte a fél napot eltöltöttem. A mozizás volt betervezve erre a napra, de emellett pizzáztunk, sétálgattunk stb stb amivel el lehetett húzni az időt, azzal elhúztuk... Na okés.. Egész jónak tűnt, csak a "nap" végén nem történt semmi... Szinte elszaladt előlem, amit nem értek igazán, mert 3 hete nap mint nap beszélünk FB-on, és még aznap este is ő írt rám, plusz ma is...

Most én szúrtam volna el, mert lépnem kellett volna hogy "várj csak, valamit elfelejtettél" és egy csók... De tök gáz volt, h csak úgy elment. Vagy lehet hogy én reagálom túl, és még normális volt minden, mert én azért egy puszit akár, v valamit elvártam volna ... :/

Ezért vagyok kíváncsi a ti "első alkalmatokra" hogy basszus... Megint el akarom érni az elérhetetlent, vagy még csak az első lépés volt a jövőnkre nézve :)


2015. jún. 20. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi mindenkinek több idő kell...

Volt hogy olyan pasim volt hogy még a 3.találkozáskor sem akart megcsókolni.

Kezdeményezz te. 23\l

2015. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 norbi544 ***** válasza:
Nem mondom, hogy általában így történik, de semmi különös. Majd legközelebb nem engeded el csak úgy. Ez is csak egy a sok közül, amiből tanulhatsz.
2015. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!