Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon hiányzik! Hogy tudnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik! Hogy tudnám elfelejteni őt legalább egy kis időre?

Figyelt kérdés

Van egy srác.. akivel csak alakulgatnak a dolgok. Sokszor taliztunk, aztán hirtelen egyre kevesebbszer ért rá. Úgy facebookon se beszéltünk. (Elmondta azt is hogy nem nagyon szeret beszélni emberekkel ott, nem az a fajta, inkább magánykedvelő). Volt hogy hetekig nem láttuk egymást, és nem is beszéltünk. Aztán eldöntöttem hogy túllépek rajta, elfelejtem, úgysem akar tőlem semmit. Az elején még ment valahogy, kitöröltem az összes emléket vele kapcsolatban. Aztán megint keresni kezdett. Mehint elkezdtünk sűrűbben találkozni, megint azt éreztem hogy ebből még lesz valami. Újra éreztem azt mint rég. Szerelmes vagyok. És most ott tartunk, hogy megint felkeresett hogy találkozzunk. Csak most nagyon beteg, ezért nem tudunk. Vagy egy hónapja nem láttam, és nagyon szenvedek:( minden percben ő jár az eszembe, miatta vagyok rosszkedvű:/

Lehet azért érzem ezt, mert nem tudom most mit érez irántam vagy hogy mi lehet még ebből

Szerintetek?:(


2015. jún. 22. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon megkedvelted őt,ha szàn az idejéből rád is,akkor élj vele,ha nem keres akkor meg hagyjad. :)
2015. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!