Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez lenne egy kapcsolat? Ennek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne egy kapcsolat? Ennek így kell lennie?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú aki nagyon tetszett nekem. Egy évvel idősebb nálam. Elhívott randizni párszor, aztán összejöttünk. De már nem érzem ugyan azt mint az elején. Már elég régen találkoztunk. Úgy érzem a kapcsolatunk felszínes. Nem tud felhozni értelmes témákat, nem igazán tudok vele beszégetni, mindig csak én hozok fel témát. De ennek ellenére szeretem. Nem tudom mit csináljak. Szakítsak vele? Normális így ez a kapcsolat? Miért van ez így?

Elnézést a pocsék fogalmazásért, de teljesen össze vagyok zavarodva. Mit tegyek?



2015. jún. 30. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
olyan vagy mint a tinik. 4 hónapig jó egy pasi aztán megunod és más kell
2015. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez most nem segít. Nem. Nem más kell. Ő kell, de nem tudok vele beszélgetni. Úgy érzem elhanyagol.

Nem inkább olyan ő mint egy tini "pasi"? Csak villog a csajjal, aztán meg leszarja.

2015. jún. 30. 22:52
 3/8 anonim válasza:
Összintén? Üljetek le egymásal szemben és beszéljétek meg. Mért van ez, mikor kezdödöt és mit tegyetek a jobbitásért. Ezeket átt beszélitek és mindenre meg lesz a válasz
2015. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. jún. 30. 22:58
 5/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2015. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Én 15, a fiú 16

2015. júl. 1. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
hát figyelj a problémák nem oldódnak meg maguktól,ha kiég a lámpában az izzó nem fog magától kicserélődni hanem kikell szedned és újat betenni a helyére ahogy egy párkapcsolatnál is le kell ülni és megtárgyalni hogy mi a probléma,és arra törekedni hogy megoldódjon,fogadd meg azt a tanácsot hogy a megoldásra és ehhez szükséges változtatásra törekedj mert sok dolgot ha egyszer elszúrsz már nem tudod helyre hozni és ezt akkor látod be ha már késő..én is követtem el helyrehozhatatlan hibát ahogy mindenki és azután beláttam hogy ezentúl más oldalát nézem és arra törekszem hogy ne süljön el rosszul hanem küzdök hogy jó legyen :)
2015. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2015. júl. 2. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!