Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan hozzam rendbe a a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam rendbe a a kapcsolatot? Hiába, nekem azért fontos. Először is, hogyan tudhatnám meg, hogy menthető-e még?

Figyelt kérdés

Szóval lassan fél éve h együtt vagyunk, de az utolsó másfél, 2 hónap eléggé szar volt, mintha nem is ismernénk egymás...tipikus se veled, se nélküled effekt. Szóval ez most olyan (nincs szó megcsalásról), hanem olyan, hogy ő is néha "ki jár" más srácokkal, akik a haverjai, nekem is vannak lány barátaim, én is "kimegyek" velük.

Először is, hogyan tudhatnám meg, hogy még ez újra normál szintre hozható-e? mert viszont amikor náluk voltam, akkor semmi harag, jól elbeszélgettünk, szórakoztunk, volt azért puszi, ölelés...csak hát, ez olyan langyi lett :P Szóval..hogyan derítsem ki/tudjam meg, hogy még lehet-e belőle valami? És aztán hogy hozzam rendbe, viselkedés, stb? :) :)


És ne mondjátok, hogy nincs értelme, mert nem adom föl, először szeretném megtudni mi a szitu, megpróbálni, és ha akkor se, majd akkor hagyjuk! :D


Kössziii :) ;)


Ő 13L

Én 15F :D (korkülömbségre nem kell kritika, 2 évbe nem hal bele senki)



2015. júl. 5. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

A korkülönbség nem gáz, 2 év az semmi, köztem és a barátom közt 13 év van. Ami itt gáz, az az, hogy 13 évesen még nagyon kislány a barátnőd. Mondjuk te se vagy még nagyfiú. Na de ez mindegy is, csináljatok olyan dolgokat amiket eddig nem, vidd el olyan helyekre ahol ketten még nem voltatok, csináljatok mindenféle új dolgokat. Ezzel felfrissítitek a kapcsolatot.

18/L

2015. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Há beszéld meg vele vazze... Vegyél neki csokit. Hívd el valahova kajálni vagy inni, persze nem kell leitatni mint a szart mert csak 13 éves és lány. Ne töketlenkedj!
2015. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 #SwaggerYolo válasza:

Hali :3

Nekem is voltak hasonló "problémáim",de a saját esetemben azt tapasztaltam,hogy ha nincsenek gondjaitok a kapcsolaton belül, az idő sokat fog segíteni :)) (kialakul a kötődés és csak egyre jobban megismeritek egymást)

Véleményem szerint nincsen túl nagy balhé, és ha erről beszélsz neki , még sokkal jobb dolgok is várnak rátok.

(Fő az őszinteség!)

Sok sikert!;3

2015. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is fiatal vagyok, és a kor nem elítélendő. Mindenkinek vannak érzései. Legyetek együtt sokat, de 1 héten pár nap szabadság is kell, amikor is nem találkoztok. Pl 1 héten 4-5 találka. Séták, apró meglepetések /pl. Én kézzel készítettem ajándékot./ Ne lógjatok egymás nyakám, és így van! Meg kell oldani. Tisztellek ezért, hogy a fiatal korotok ellenére is nem azzal kezditek, hogy no akkor szakítsunk.

Mellesleg mi is ebben a cipőben járunk a barátommal, én kiszerettem belőle, de 8 hónap után még mindig kötődöm hozzá, és nem akarom eldobni/ellökni magamtól. Az eltaszítás semmit sem ér, úgyis hiányoznátok később egymásnak, csak már késő lenne. SOK SIKERT nektek, én szurkolok.

2015. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja, és 16L, 18/F.
2015. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2015. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!