Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy beszéljem meg a barátomma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljem meg a barátommal, hogy nagyon zavar, hogy más lányokkal flörtölget még ha csak GyK-n is?

Figyelt kérdés

A féltékenykedéssel nem sokra mentem, csak összevesztünk. Az a baj, hogy 2 órányira lakunk egymástól és csak heti egyszer találkozunk. Megértem, hogy nehéz, de nekem is az, én mégse csapom a szelet másnak.


L18



2015. júl. 8. 16:19
 1/4 opened paradise ***** válasza:
100%
Lehet,hogy igazából srácok...ha ez vigasztal egy kicsit is :D
2015. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húzd ki a netet
2015. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Linkeld be neki ezt a kérdést
2015. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elozo 3valaszolo.Ugy nem értelek titeket semmilyen hasznos valaszt nem adtok.Kerdezo:Én egy hónapja 1200-kilométerre vagyok a barátomtól..Es miis ossze kaptunk mar a feltekenysegemen.De megbízók benne.Teis tedd ezt!Ha tenyleg szeret,nem kezd ki más lánnyal.!:)Ha találkoztok személyesen beszeljetek errol:)
2015. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!