Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni, hogy szeretne tőlem valami a srác?

Figyelt kérdés
Fél évkor mentem át egy másik suliba, és van egy különóra, ahova csak páran járunk kb 8-an. Nem igazán barátkoztam senkivel. 2 héttel a suli vége előtt pár szót dumáltam a többiekkel, utána bejelölt egy srác facen, és igazából először nem tudtam azonosítani, max, hogy a suliból, ráadásul képe sem volt kint. Mivel utolsó órára kellett egy feladat ezért kb 3 emberkének írtam a csoportból, köztük neki is és akkor dumáltunk egész hajnalig. Nem volt nyomulós, de néhány egyértelmű célzást írt, hogy szeretne jobban megismerni. Aztán utolsó óra után dumáltunk picit, de le kellett lépnem, utána héten cseteltünk 2-3 napot megint hajnalig, egyszer ő írt rám, egyszer én. Aztán semmi. Volt egy esemény, amire mindkettőnket meghívtak én elmentem, ő nem jött... pedig eléggé beleéltem magam. Aztán jó darabig semmi, közben volt nekem és neki is a szülinapja megint hajnalig cset mindenről megint lightosan érdeklődött és dicsért. Majd megint semmi. végül 1-2 hete én írtam rá és még másokra egy sulis dolog miatt, amiből megint nagy csetelés lett. Azóta semmi. Nem értem, hogy mi van. Nem az a kimondottan jó pasi, de jó vele dumálni. Tök jól esett, hogy megkeresett, bejelölt stb. Aztán néztem, hogy a legtöbb lány ismerőseinek a képeit lájkolja, meg oldalakat amin nők vannak, sőt pár csaj látszik, hogy nyomulgatott a falán. Szal akkor én hülyén naivan beleéltem magam valamibe, közben meg semmi nincs?!

2015. júl. 20. 00:11
 1/2 anonim válasza:
szia. kerdezz ra konkretan hogy tetszel e neki. 2,5eve en facebookon ismertem meg a parom es mar van tole egy csodalatos lanyom :) 20/N
2015. júl. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%

Hat...meg az is lehet, hogy O sem tudja, hogy mit szeretne

Es mivel nyár van valoszinuleg minden fontosabb annál neki, minthogy egy csajnak írjon ( Bocsi :( )

Nekem is alig ir egy srac, nyugi :D :/


Amúgy hany évesek vagytok?

2015. júl. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!