Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Emiatt tönkremehet a kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt tönkremehet a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
A barátom szülei utálnak engem, igazából ezért én semmit sem tettem csak a szüleimmel volt régen egy nézeteltérésük, és ezáltal engem is utálnak. A barátommal nagyon szeretjük egymást, a szüleim is elfogadják őt, (sőt nagyon is kedvelik), szinte minden hétvégén nálunk van, iskolaidőben pedig mindketten kollégisták vagyunk ugyanabban a városban szóval könnyen tudunk találkozni. De az számomra hihetetlen, hogy a barátom szüleihez még be sem tehetem a lábam, egyszer sem voltam náluk, mert nem engednek be. Ezt már a kapcsolatunk is megsínyli, mert nagyon beszabályozzák a fiuk életét. Nagy a szerelem kettőnk között, de ez hosszútávon a kapcsolatunk tönkremenését is jelentheti?2 éve vagyunk együtt. 18L

2015. júl. 23. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Szoktak valami olyasmit mondani, hogy az igaz szerelmet semmi nem választja el. Vagy valami ilyesmi, nem tudom pontosan, nem is ez a lényeg, de azért én hiszek ebben. Mjd idővel csak megszeretnek.
2015. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!