Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jogos volt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt a kiakadásom? Ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de már régóta ismerjük egymást. Ő profi szinten sportol, nyáron van a szezon náluk, így most van a legtöbb edzése. (Heti hét napból hét, van hogy 5-6 órásra is elhúzódik). Emiatt néha elég ritkán tudunk találkozni, de eddig mindig megoldottuk. Mostanában viszont egyre több a kifogása, fáradt, még konditerembe kell mennie hogy meglegyen a "napi adag", és sorolhatnám. Tudtam, hogy ez mivel jár már az elején, de annyira nem zavart, mert legalább ha szabadideje volt, azt együtt töltöttük. Tegnap viszont kiborult a bili, történt ugyanis, hogy végzett délután ötkor, ezt írta is, mert azért messengeren folyamatosan beszélünk, kérdeztem hogy nem találkozunk-e később, mert írta hogy hazamegy, lezuhanyzik, stb. Erre azt válaszolta, hogy nem jó, mert már reggel megbeszélték az edzőtársaival, hogy este elmennek inni.

Azokkal, akikkel minden nap órákat van együtt. Reggel megbeszélték, tehát egész nap tudta, hogy korán végez, és eszébe sem jutottam. Ja, mert nem találkoztunk 1,5 hete. (Edzőtáborban volt)

Iszonyatosan kiakadtam, és nagyon csúnyán beszéltem vele, mostmár azért kicsit sajnálom, mert lehet túlreagáltam, de nagyon felment bennem a pumpa. Egyszerre volt ez bántó és megalázó a részéről, jól összevesztünk persze, nem is beszéltünk azóta.

Nagyon bánt ez az egész, mert én elhiszem hogy neki mindene a sport, és ahol tudom, támogatom, de ezzel a tegnapival teljesen azt mutatta felém, hogy kb. nem érdeklem, és minden fontosabb neki.

Ti mit gondoltok, túlreagáltam?

17L, 18F


2015. júl. 29. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Ok 1,5 hét.

De hagyhatnád levegőhöz is jutni, lehet egy kicsit sok vagy neki.

2015. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Átlagban hetente kétszer-háromszor találkozunk, örülök ha 1-1,5 órára.

Ha ez bárkinek is sok, én soha többet nem lépek párkapcsolatba.

2015. júl. 29. 17:58
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagáltad.
2015. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

bocsi, de túlreagáltad :)

egy pasinak kell a tér, hagyni kell időt hogy beüljön a kocsmába sörözni vagy meccset nézni a többiekkel :)

neked hogy esne ha azon akadna ki hogy barátnőiddel vagy? :)

17L

2015. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Annyi a különbség, hogy én soha nem helyezem előtérbe a barátnőimet vele szemben. Ha van szabadidőm, őt kérdezem meg először, hogy ráér-e, már csak azért is, mert mi nem tehetjük meg hogy naponta vagy kétnaponta együtt legyünk.

Ráadásul ez nem az első eset volt, hogy az apró szabadidejében is azokkal volt, akikkel edzésen. Soha nem avatkoztam bele a dolgaiba, nem VÁROM EL, hogy velem legyen. De azért jól esne, ha csak megfordulnék néha a fejében.

Azt meg kihagytam, hogy durván 10 percre lakunk egymástól, én sokszor felhívom,hogy átmenjek-e vagy nem jön-e át, de általábam vagy fáradt, vagy alszik, vagy épp indul valahova. Ő soha nem kérdezi ezt meg.

2015. júl. 29. 18:08
 6/17 anonim ***** válasza:

1 1,5 óra találka.

Közben egész nap a nyakán vagy messengeren.

Hidd el sok vagy neki.

2015. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem jogos volt. Es most lehet lepontozni de könyörgöm..ha valaki kapcsolatban van valakivel es feltételezem hogy egy varosban vagy kozel laktok egymáshoz akkor az az 1-1,5 ora nagyon keves.konyorgom.masfel ora alatt mit lehet csinalni?
2015. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy mi fiúk (már én nem már taposom a 30-at)...

Szóval olyan 25 éves koráig senki se várja, el egy pasitól, hogy többet érjen neki egy pár hónapos, éves kapcsolat mint az akit gyerek kora óta ismer.

A csajok képesek azonnal ott hagyni a barátnőit egy kapcsolatért, ezért naivak.


Amúgy egy fiú barátság sokkal őszintébb a mint a csajoké.


Igen dugásról, és piálásról beszélünk, meg hogy ki kit hogy izélt meg.


Na de a csajok ha 3-an vannak... kettő az elsőt beszéli ki mekkora ribi. aztán az első és a harmadik a másodikat hogy karrierista, aztán az első kettő a harmadikat, hogy milyen ostoba. Ott soha nincs őszinte barátság.


Na ezt nem tudják megérteni a csajok.

2015. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagáltad.

Természetes, hogy az edzőtársakkal is elmegy néha. Hiába vannak együtt edzéskor, az más, az nem kikapcsolódás. Ha valami csapatsportot játszik, akkor meg kifejezetten hasznos, ha közös programokat csinálnak, ez is fontos a csapatépítés szempontjából.

Nem lehet mindig veled. Értem, hogy nehéz, hogy most kevés ideje van, így rád is kevesebb jut. De nem csajozik, nem csinál rosszat, hanem edz és néha a haverokkal is találkozik. Ez nem tragédia.

2015. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És egy jó tanács: te is foglald el magad, csinálj programokat, ne várd mindig azt, hogy ő mikor ér rá, ne körülötte forogjon a világ, és ne dumáljatok egész nap messengeren, mert mire találkoztok már megunjátok egymást. Talán ha nem vagy mindig ott neki, akkor jobban fog hiányolni ő is egy idő után.
2015. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!