Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak engem zavar ez a helyzet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar ez a helyzet? Barátnőm nélkülem megy bulizni.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is magunkrúl írnék: Több, mint egy éve vagyunk együtt, legjobb barárok is vagyunk egyben. Jól megvagyunk, elég ritka amikor valamin összekapunk, de utána mindig meg tudjuk beszélni a dolgot. Mindketten 18 évesek vagyunk, viszont nem egy helyen lakunk.


Én nem vagyok az a bulizós típus, de ha elhívna biztos nem mondanám vissza. És epp ez az, hogy akárhányszor megy el (bálba, szórakozóhelyre) eddig még egyszer nem kérdezte, hogy van-e kedvem menni, és ez nagyon rosszul esik, mivel nem ez az első, hogy így elmegy.


Már beszéltem erről neki, de úgy néz ki, hogy nem nagyon izgatta a dolog. Szeretjük egymást, mindig várjuk, hogy lássuk egymást. Talán azért zavar ez ennyire, mert kicsit féltékeny is vagyok.. Ő szerintem egyszerűen élvezi, ha a fiúk odamennek hozzá és próbálnak ismerkedni vele.. Megértem, hogy kell néha a kikapcsolódás meg, hogy jó elmenni stb. De ő is megérthetné, hogy ez rosszul esik nekem.


Szóval a kérdésem: Mást is zavarna, ha a párja ezt tenné? Mit tudnék csinálni ilyenkor?


Előre is köszi a válaszokat. (hibákért elnézést, telefonról írok)



2015. júl. 30. 13:15
 1/6 anonim válasza:
100%
Ugyan nekem nincs pasim, de engem határozottan zavarna ha el sem hívni. És ez gyakorlatilag azt is jelenti hogy egyáltalán nem hiányzol neki a bulizásban. Szerintem beszélned kéne vele, de ne úgy hogy azt érezze megtiltod neki a bulizást. Mondd el, hogy jól esne ha téged is hívna, mert szeretnél vele bulizni. Bocsi, csak ennyit tudtam segíteni.
2015. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű : Hívd el te őt buliba 1x .


Egyébként kell mindenkinek egy kis tér , pont azért nem hív téged mert nem vagy bulizós típus .

2015. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Cső!


Szerintem meg azért nem hív, mert így nyugodtan tud pasizni melletted. Szerintem megcsal, sajnálom, hogy tőlem tudod meg.

2015. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már beszéltem vele erről, sőt bocsánatot is kért ez miatt. Meglepődtem, mivel nem mondtam semmi olyat neki, hogy ne menjen el vagy akármi. :O ) De hát azóta eltelt egy kis idő és úgy látszik elfelejtette (vagyis leszarja).


Mondtam neki akkor, hogy én soha nem tiltanék meg neki semmi ilyet, megértem, hogy néha jó így kimozdulni de nekem már sok ez..


Ha neki lehet ilyeneket, akkor nekem is, bár eddig nem volt ilyenre példa..


Akkor úgy látszik, hogy amikor legközelebb megy majd nekem is kell majd aznap valami kis esti program. (ha értitek) ..

2015. júl. 30. 14:12
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 Sajnos én is mindig csak erre tudtam gondolni..

Mentek a zöldek.

2015. júl. 30. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
+1 hármas.
2016. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!