Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz, ha a jelenlegi barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a jelenlegi barátomnak néha mesélek az exemről?

Figyelt kérdés
Alapból nem szoktam szóba hozni, inkább csak elrettentő példának. Pl. ha a barátom csinál valamit amivel az idegeimre megy és azt az exem is csinálta így még rosszabbul esik akkor, szépen elmagyarázom neki, hogy ne akarjon az exemre hasonlítani, és hogy jobb lesz ha ezt és ezt abba hagyja mert régebben ilyen dolgok szakításhoz vezettek. Viszont megbántani sem akarom, csak hatásosan közölni vele hogy ne legyen ilyen. Szerintetek ez így nagyon gáz?
2015. aug. 1. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem túl előnyös dolog emlegetni az exed, így úgy érezheti a srác hogy folyton hozzá hasonlítgatod
2015. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ilyenekért én szakítanék veled a srác helyében.
2015. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legnagyobb gàz, hogy ezt tôlün kèrdezed ès nem a baràtodtòl.

Mit gondoltál hogy ha mindenki azt mondja hogy nem gàz akkor nyugodtan szivathatod szerencsètlent?

2015. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Válóok. Nem tudnék olyannal élni akit nem én érdeklek, hanem hasonlítgatásba merülve elmezezne.

Szeretni, feltétel nélkül - csak ez lehet egy mély emberi kapcsolat alapja.

2015. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha jöt akarsz a kapcsolatnak nem emlegeted az exed :)
2015. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szegény srác... Az exeket még elrettentő példaként sem hozzuk fel!
2015. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem alap dolog hogy néha beszélgettek az exekről ,viszont az hogy a rossz tulajdonságaival azonosítod nagyon frusztráló tud lenni ,azt biztosan nem tűrném.
2015. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazából sosem jó jel beszélgetni egy kapcsolatban az exekről, de úgy gondolom nem kell tabunak tartani. Ha nem úgy beszélsz róla, hogy "jaj, az exemmel mindig ezt csináltuk, csináljuk mi is...", akkor nem gáz. Mert pont az ellentettjét mondod neki. Én is tudok mindent a barátom exeiről és elrettentő példaként szolgált arra, hogy milyennek nem kéne lennem. És egyáltalán nem sértődtem meg rajta, mondjuk nem is azért mondta, mert én azt tettem volna, amit ők, csak szimplán kérdezgettem róluk. Nálunk ez valahogy sosem volt tabu, csak az zavarna, ha úgy hozná fel, hogy "azt csináltuk mindig az exemmel, hogy..." na ez...idegesítene.
2015. aug. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálta a barátnőm, egy idő után depressziós lettem.

Szóval próbld inkább elfelejteni az exed, ha vele beszélsz.

2016. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!