Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a legnagyobb áldozat amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb áldozat amit a párotokért hoztatok? Pl. Megváltoztatok valamiben

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

A napi felesről kellett lemondanom. De csak egy hétig bírtam nélküle.

Dícsértessék!

2015. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 the_rocker ***** válasza:
ha lenne akkor bármit megtennék :)
2015. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leálltam a cigivel.De mióta szakított,újra cigizek.
2015. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szexen rengeteget. Nem akartam kb sosem, meg feküdtem mint egy darab fa, most meg kb mindig én vagyok fenn, és rengeteget szexelünk. Bár ez nem áldozat.


Igazi áldozat a részemről az, hogy nwm sminkelem ki magam, ha vele vagyok, mert nem szereti.

2015. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Örökké egyedül maradok lel
2015. aug. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmentem vele Karthago koncertre, pedig az ilyen fajta zenét utálom, az angol nyelvű mai zenéket szeretem. Ő meg azokat nem. Én megtűröm az ő által hallgatott zenéket, még koncertre is megyek vele, pedig nem bírom ezt a zenét (de szeretnék vele lenni). Ő kikapcsolja az általában hallgatott zenéket, ha elindítom, és koncertre sem jönne velem...
2015. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt hogy vidéki kisvárosból ahol imádtam élni mert nyugalom volt felköltöztem Budapestre hozzá panel lakásba ráadásul. Övé volt a lakás, örökölte, eleinte elvoltam ott, mivel újdonság volt meg minden, de akkor sem nagyon akartam oda menni és most is utálok itt élni. A munkahelyemre a környékbeli kisvárosból jártam fel ahol laktam autóval maximum 50 perc volt az út, innen BKV-val 40 perc így is, autóval a bonyolult közlekedés miatt nem éri meg mert 1 óra főleg a csúcsforgalomba. Az autómat meg nem szívesen tartom kint a parkolóba a szabad ég alatt csak akkor hozom el a szüleimtől ha többször használom itt helyben. Ugye nekem az autózás kényelmesebb és szeretek is vezetni de itt nem éri meg. Én hozzá szoktam hogy heti egyszer nagyban bevásároltunk otthon és le volt a gond csak a napi legszükségesebbekért mentünk át a boltba. Most meg mindennap megyünk vásárolni mert nem bírok 1 táskánál és egy karton ásványvízen kívül többet cipelni úgy hogy a barátnőm is hoz 1kisebb táskával a kajából. Arra már rászoktattam hogy heti egyszer bevásároljunk nagyba és akkor elhozom az autót erre, de így is ráfizetés mert BKV-val el az Árpád hídig a buszpályaudvarra és onnan Piliscsabáig utazok a szüleimhez hogy felvegyem az autót aztán másnap azt visszavinni és megint tömegközlekedés. A barátnőm Pesti volt mindig is, ott is ismerkedtünk meg, neki is ott van a munkahelye és a lakását nem akarja eladni ő nem tudna itt élni vidéken mert túl nagy a csend. Én ezt kifogásnak veszem nem indoknak de mivel ismerem pontosan tudom hogy nem tudná megszokni azt hogy a kertben is lenne munka, meg ő utálja is az állatokat a kutyák kivételével.


Én a kedvéért meghoztam az áldozatot hogy felköltözöm hozzá, meg is tettem, de azt meg is beszéltük hogy idővel mindenképp nyugodtabb helyre megyünk városon belül csak ugye pénz kérdése a dolog.

2015. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!