Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ha szerelmesek vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szerelmesek vagytok egy mások által csúnyának tartott fiúba, akkor ti őt addig látjátok helyesnek, míg tart a szerelem vagy ez hogyan működik nálatok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában ha egy szép nő jár egy ronda sráccal, azért nem látja a csaj, hogy ronda az a srác mert a rengeteg pénz eltakarja az arcát
2015. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Attól függ hogyan ért véget a szerelem, hisz ha jól váltatok el, akkor persze hogy nem, de ha nem akkor a lányok elég "bosszúállók" és hát na, akkor pontosan így megy ahogy leírtad:)
2015. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én aranyosnak látom a maga módján, de nem egy rózsaszín felhőben, szóval látom a hibáit és hogy miért látják mások annak. Pont így teszek magammal is, nem gondolom hogy bányarém vagyok, de azt se, hogy szép. És nem nem takarja el a pénz az arcát, nincs neki belőle túl sok hogy úgy mondjam...nem a kinézete vagy a pénze miatt szeretem, hanem azért amilyen. A szerelem alatt meg ha a kapcsolatot érted nem tudom, mert még járunk, de ha az első fellángolást érted, az már nincs, de még mindig így látom:)
2015. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
általában valaki addig tart valakit helyesnek amíg tart a kapcsolat.
2015. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz, még nem volt barátom, de már tetszett olyan fiú, aki nyilvánvalóan nem a külsejével fogott meg. A srác okos, intelligens, jó humorú, kedves volt, hasonló dolgok iránt érdeklődtünk, de a külseje max. 5-6-os volt,ennek ellenére mégis odáig voltam érte.:D Szóval számomra tényleg fele-fele arányban fontos a külső és a belső.:D 15/l
2015. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
# 5/5 vagyok: végig tisztában voltam a kinézetével kapcsolatban, de eltörpült a sok jó belső tulajdonsága miatt.( U.i.: az egyetlen, de annál értékesebb vagyona a tudása.)
2015. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 12-13 évesen volt egy "tini kapcsolatom" egy csúnyácska fiúval, akit mások elítéltek a külseje miatt. Én mégis vele voltam, igaz, kicsit bántott, hogy engemet is elítéltek vele együtt, hogy hogyan tudok egy nyomi sráccal együtt lenni? Csak a belső tulajdonságait néztem. Igaz, ő meg visszaélt a jóságommal és csak kihasznált, hogy menőbbnek tűnjön a suliban.
2015. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!