Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Barátnőm bulizni megy.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy a baratnőm (16) szombat este a baratnoivel elmegy egy szorakozohelyre. És utána egy barátnője is náluk alszik. Gondolom nem kell magyarázni hogy mitől félek hogy mi fog történni... azt még hozzá kell tenni hogy nem egy nagy bulizos, nagyon ritkán megy bárhová is,(évente 4-5max) és inni is csak nagyon keveset szokott. Egyébként 8hónapja vagyunk együtt.

+3hete ugyanúgy elmentek a baratnoivel ugyanoda (ugyanúgy náluk aludt az egyik) és ott is szinte semmit nem ivott, írt nekem éjszaka is,(én is pont egy másik buliban voltam- szóval ezzel sincs gond. Csak hát ketten ranyomultak a buliban de az egyik normális volt és megértette hogy a barátnőm sose csalna meg mert szeret. A másik viszont zaklatta meg fogdosta, de a haverja leállította. Még meg is akarta csokolni a barátnőmet de ő nem engedte és utána ott is hagyta. Ezt másnap reggel el is mondta nekem. (Így volt mert 2masik barátnője is tanusitotta) Az az érdekes hogy rám is rámnyomultak (4en) a másik buliban de én ugyanúgy nem engedtem. Szóval ennyi. És tudom hogy barátnőm saját szandekabol nem csalna meg csak hát egy buliban bármi megtörténhet.. :/ eléggé parázok mióta mondta hogy lehet megy. Én is szerveztem egy programot az nap estére a haverokkal de úgyis azon fogok pörögni hogy mi lesz vele.. néha olyan gyomoridegem van. (Párszor már megcsaltak-nem ő- és hát nem viselem könnyen. )

Szerintetek ez a reakció normális? Pedig semmi okot nem ad rá hogy ne bizzak meg benne, sőt még ő lehetne a féltékeny. Bocsi hogy hosszú lett.



2015. aug. 19. 13:16
 1/9 anonim válasza:

Szia :)) Persze ez a reakció teljesen normális. Ez nem azon múlik hogy nem bízol a barátnődben, hanem inkább azon hogy szereted és félted őt.

Meg hát persze, rossz emlékeid vannak ezzel kapcsolatban így reflex szerűen idegeskedsz miatta.

Ülj le és beszéld ezt meg barátnőddel, mondd el neki hogy hogyan állsz ezzel a dologgal, mert így ő sem tud ezen változtatni...

2015. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen normális, ha aggódsz emiatt. :) Nyilván nehezen bízol meg emberekben miután a másik lány megcsalt, de nyugodj meg! Ha már egyszer visszautasította a rányomuló fiúkat akkor most is vissza fogja. Te viszont ne görcsölj hanem szórakozz a haverjaiddal:)

2015. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ez teljesen normális. Engem is csaltak meg, én is ugyanígy vagyok ezzel a témával. Viszont nem kötheted pórázra... Ha szeret, és nem rúg be nagyon, nem lesz baj. 18/F
2015. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) remélem azért nem túlzás ez az aggódás. Megbeszéltem vele és mondta hogy minden rendben lesz ha meg mégis lenne vmi akkor hazamennek
2015. aug. 19. 17:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Normális a reakciód!

A barátnőd teljesen megbízható. Nem csalt meg, ráadásul be is számolt neked a dolgokról. Ennek ellenére én is paráznék ezen, nem is azért, mert megcsal, hanem kellemetlen arra gondolni, hogy rányomulnak a párodra...

2015. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként felajánlotta ha ennyire nehezen viselném ezt akkor inkább nem megy. De mondtam neki hogy miattam ne maradjon otthon
2015. aug. 19. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vele el a buliba!
2015. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem megoldható. Pénteken ott alszok náluk de szombat délután haza kell mennem.
2015. aug. 20. 16:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem megoldható. Pénteken ott alszok náluk de szombat délután haza kell mennem
2015. aug. 20. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!