Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az 1. hónap forduló mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 1. hónap forduló mennyire fontos? Az gáz ha én nem készülök rá?

Figyelt kérdés
Ő mondta hogy kapok valami meglepit. Egyébként én 18 éves vagyok. Barátom 23 éves .. Ha venne valamit, én nem tudnám viszonozni.Nem tudok anyukáméktól pénzt kérni mert már ebben a hónapban sok kiadásunk volt. Ez így ciki lesz?

2015. szept. 7. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz, simán találj ki valami klassz programot, vagy lepd meg valami romantikus dologgal :)
2015. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A program már megvan amit szintén ő szervezett l és az is meglepiˇÍgy nehéz labdába rúgni :s . Saját kezűleg sincs már időm készíteni valamit . Romantikus dologra tipp?
2015. szept. 7. 21:54
 3/3 anonim válasza:

Őszintén szólva én nem értem ezeket a hónapforduló-ünnepléseket, de kinek mi, lehet én vagyok a maradi.

Szerintem egyáltalán nem ciki, ha nem veszel semmit. Majd szülinapjára/névnapjára/első egy éves évfordulóra/karácsonyra, ezekre oké. De egy hónaposra még minek? Ráadásul keresettel se rendelkezel, sok volt a kiadás, teljesen érthető, hogy ha akarnál se kéne még erre is külön költeni.

A romantikus dolog viszont egy jó ötlet, csak kérdéses, ilyen téren mennyire vagy bevállalós/hol tartotok, mit tartasz korainak, mit nem. Persze nem azt mondom, hogy (ha még nem tettétek meg) feküdj le vele. Azt se tudom, a barátod mennyire romantikus típus.

Akár süthetnél neki valami apróságot, sütit, vagy meglephetnéd egy szexi masszással, vagy egyszerűen csak megfognád a kezét és aznap este kirángatnád a házból egy sétára a Holdfényben. De ez csak pár példa, ami hirtelen eszembe jutott.

Sok sikert! :D

2015. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!