Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy jöjjek össze valakivel?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze valakivel? Nagyon vagyok mar egy kapcsolatra, de nem tudom hogy hogy. Az osztályba mar szinte mindenki járt valakivel és nekem is kene mar valaki akire támaszkodhat ok és maximálisan megbízhatók benne.

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Korod? Nemed?
2015. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hogy megvan írd ki rakj pozolós képet ki face-re
2015. szept. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

13/l

De a szüleim nem engedik a face-t....:/

2015. szept. 8. 11:18
 4/5 anonim válasza:

13 éves vagy még, nem hiszem hogy lekésted ezt, sőt, még bőven várhatsz! :) Én például 15 éves vagyok, még nem volt párkapcsolatom, mégis boldog vagyok, vannak barátaim, stb.

NE azért akarj barátot, mert mindenkinek volt már az osztályban (egyébként 13 évesen nem tudom, mennyire komoly és tartalmas kapcsolatok lehettek ezek), ne így akarj népszerűbb lenni. Ha viszont tényleg vágysz párkapcsolatra (bár szerintem ráérsz még) akkor inkább várj az 'igazira'. Mármint a kérdésedből "Hogy jöjjek össze valakivel?" én arra következtetek, hogy mindegy hogy kivel, csak nagyon hamar... Ha itt lesz a megfelelő személy, akkor azt majd érezni fogod.

Maximálisan támaszkodhatsz és megbízhatsz a barátaidban is, nem feltétlenül szükséges ahhoz 'pasi'.

2015. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem a népszerűség miatt szeretnem, és az sem igazán befolyásol hogy másnak volt. És nem hiszem hogy akárkinek összejönnek akkor is ha nem szeretem. Igazi szerelem minden korosztályban van de nem ugyanúgy nyilvánul meg!:)

Köszi a valalszokat! ;)

2015. szept. 9. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!